Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 5és fél honapja hagytam abba...

5és fél honapja hagytam abba a 90napos dietát -14kg Mostanáig 1,5-2kg-mot szedtem vissza ez jo szerintetek? Vagy jobban oda kelene figyelnem? Nagyon félek hogy visszaszedem a kiloimat.

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ugye te sem hitted el, hogy a 90 nap után beköszönthet a kánaán, szabad a vásár, lehet enni.


Persze, hogy figyelj oda mit eszel és mozogj.

2009. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem engedtem el magam ezalatt az idő alatt sem maradtam az elején a szétválaszto diétánál most is tartom de nem 100%-ra tartom be.Hetente eddig kétszer jártam kalanetika orára most pedig kétszer szeretnék kondizni és 1szer kalanetikázni reméllem jo kombinácio lesz.
2009. nov. 2. 14:58
 3/6 anonim válasza:
Vigyázz a 90napos diétával,van aki diabéteszes lett miatta.Elég rendesen felboríthatja az anyagcserét,a tápanyagok beépülését!
2009. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 90 nap alatt 18 kg-ot fogytam, utána is szétválasztottam az ételeket, de már nem sorrendben és további 5 kg ment le. Hiszek a diétában, már nem magas a vérnyomásom, a cukrom jó és a kol szintem is normál. Azt nem értem, miért becsmérlik sokan, amikor vagy nem próbálták, vagy nem volt akaraterejük. Kitartást kivánok, vigyázz a mennyiségre és mit mivelre és minden ok lesz. Sok sikert!!!
2009. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Nekem hormon problémáim voltak és most teljesen rendben vagyok.Másra nemtudok gondolni csak arra hogy erre is jo hatással volt a 90napos dieta,nem csak a kiloimra.
2009. nov. 6. 08:53
 6/6 anonim válasza:
11.03.vagyok.Az a lényeg,sok sikert és kitartást.Ha körültekintő vagy,biztosan nem lesz probléma:-)
2009. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!