Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit Tegyek, hogy ne legyek...

Mit Tegyek, hogy ne legyek ennyire éhes?

Figyelt kérdés
Kemény ez a diéta - Adjatok pár tanácsot , hogy űzzem el az éhséget kérlek benneteket!
2009. nov. 19. 17:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Köles golyók vagy buláta. Én a külesgolyóra szavazok az enyhén sózott sőt van belőle magyaros és földimogyorós.
2009. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg jó ötlet a köles golyó. Én pl. imádom! :-) Sok sikert a fogyóhoz! (Rám is rámférne, de nincs hozzá energiám :S)
2009. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Sok víz és Bake Rolls.
2009. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még jobb, ha a folyadék valamilyen étvágycsökkentő tea: mályva vagy Maté pl.
2009. nov. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A Bake Rolls nem éppen diétás...

Sok víz, zöld tea cukor meg hasonlók nélkül, répa meg zöldségek:)

2009. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon éhes vagy akkor csinálj vmi olyat amivel lefoglalod magad és akkor viszonylag elfelejted ja és sok víz és tea,meg narancs,mert az elvileg felpuffad a gyomrodban a sok víztől
2009. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
EGYÉL BZDMEG!!!
2009. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,!:D . A z utolsó hozzászólóhoz csak annyit , hogy egy kulturáltan senki köcsög reménytelen tuskó!
2009. nov. 20. 15:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is csinálom, ma vagyok a 2.napon...tényleg nehéz, de mindenki aki már túl van a nehezén biztat :) Én vizet iszom. Nálam nem csak az éhségérzet, inkább a szédülések amik rosszak.
2009. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Szédülésig nem szabad éheztetned magad! Akkor csak átmeneti lesz a fogyásod. Mert biztos, te is hosszútávra tervezed a karcsúsodást. Na, akkor csakis olyan életmódot választhatsz, ami tartható bármeddig. Az éhezés nem. Csak átmenetileg, és ilyenkor következik be a jojo-effektus (fogyni-hízni-fogyni-még többet visszahízni...) Gyűjts össze olyan élelmiszereket (alma, karalábé, puffasztott szeletek, pászka, kölesgolyó stb., stb.), amiket szeretsz és kevés kcl-t tartalmaznak. Ezeket variáld, ha nagyon megéhezel, akkor egyed!

2009. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!