Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gastroyal 90 napos diétája,...

Gastroyal 90 napos diétája, bejött valakinek?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor is írd le a véleményedet kérlek!

Ha bejött akkor mennyit fogyatok? Kibírható?


2009. nov. 27. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Bulvár diéta, egy rakat szar! Az ember hallgasson a józan eszére és le tud fogyni!
2009. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Nekem van ismerősöm aki nagyon sokat fogyott tőle. Én speciel nem ezt a kúrát csinálom, de a gstroyalnál eszek. És már 21 kilót fogytam 2 hónap alatt.. Nekem hihetsz, hogy értik a dolgukat. És csak azért mert ilyen norbifanok itt irogatnak, hogy nem jó, igenis beválik. Szerintem rendeld meg és látni fogod hogy igenis hatásos. Szerintem is halgass a józaneszedre, de arra ameik azt mondja amit az előző hozzászoló. Sokkal egyszerübb ha megrendeled és csak a dobozkákat eszed meg, minthogy egésznap most ezt megehetem? ebbe mennyi kalória van? ezt szabadna? Amit ők adnak az ugy kiszámolva, és megcsinálva, hogy az működjön és szerintem az a sokszáz ember aki már lefogyott, jelenleg is a gastroyal segítségével fogy, elmmodja neked hogy ez tényleg használ.
2010. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!