Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Aki végigcsinálja a 90 napost...

Aki végigcsinálja a 90 napost mennyit fogy? Naponta tornázással?

Figyelt kérdés
Én 4 napja csinálom elég sokat kellene leadnom. Várom a tapasztalatokat.
2008. júl. 15. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
12 kilót fogytam és semmit tornáztam alatta...úgy érzem most nyáron kezdem visszaszedni, és ezért úgy döntöttem hogy ősszel újrakezdem és utána télen szünet, aztán tavasszal újra...:D ja és ne félj az ilyen gyomorfekélyes meg vitamhiányos dolgoktól ezek nem igazak...persze lehet hogyha d.e. elhagyagolod a gyümölcsöt az tényleg gyomorfekély(nekem is volt egy hét amikor többzsör elájultam mert nem kívántam d.e. a gyümölcsöt) de ha rendesen eszed a gyümölcsöt és nem bűnözöl sokat(minimális belefér) akkor nagyon zsír:)
2008. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%
SZia én 13kg fogytam 164cm és 79kg-voltam.volt amikor bünöztem de mindig fojtattam a következö napal futotam is meg rubint rékáztam de nem végig volt amikor minden másnap de volt amikor hetekig nem. :) most 66kg vagyok szeretnék még 6-7 kg fogyni remélem menifog.te mien magas vagy és hány kg? tudti kéne és akkor kb meglehetne mondani menyit fogysz. puszi
2008. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos elég sok feljött rám az utóbbi fél évben depis korszakom volt!:-(

174cm magas vagyok és 135kg. A seggem nőtt meg igen rendesen!

2008. júl. 16. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szia!Én 164cm vagyok,115kg-ról indultam,végeztem,91vagyok!A futást felejtsd el,tönkremennek a lábaid,biciklizz,én a taposót is ajánlom,vagy este sétálj egy órát így első nekifutásra!KITARTÁS!
2008. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

2 hónapig csináltam a 90 napos diétát,és 10kg-ot fogytam.

Minden nap tornáztam természetesen.Ennek már egy éve,és csak 4kg jött vissza.Lehet soknak tűnik,de nem fogtam vissza magam az evésben utána.

Most ujra kezdem...A cél -15kg!

Remélem sikerül meg is tartani.:)

Mindenkinek ajánlom,mert nem olyan nehéz betartani,csak kitartás kell!Sok sikert!

2008. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
szia en is 115 kg rol kezdtem es 105 vagyok 20 nap alatt ment le es meg nem sportolok csak most fogom kezdeni mert a borom kezdjen isszehuzodni a baratnom 38 kilot fogyott le es l es meretet hord most en is bizom benne
2008. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
hy! Én félidős vagyok most járok 13 kilónál lightos tornával!182cm és 95 kiló voltam és már az első 5 kilót is észrevették, és én is a ruháimon! Csak azt nem tudom hogy 6 éve amikor 72 kiló voltam most 81-82 kilónál hogy jöhetnek rám?:-) végülis addig még vár 10 kiló minusz de nem rossz érzés!!! hehehe. amugy volt hogy én is bűnöztem de csakis szénhidrátnapon, amikor is tészta helyett kenyeret zabáltam mert az a gyengém, de ez csak 2x fordult elő. Nekem tetszik és szerintem se hallgass azokra akik csak kritizálják ezt a kúrát mert a környezetemben nagyon sokan kipróbálták és mindenkinek bejött:-))))))
2008. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!