Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy oszthatnám be rendesen...

Hogy oszthatnám be rendesen az időmet a tornázással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
minden nap szoktam tornázni de az a baj hogy hazajövök az iskolából és már egyből megyek tornázni amihez egyrészt nincs kedvem mert először csak szívesen ledőlnék a fotelbe meg ebédelnék és tanulnék.de nálam általában úgy van hogy hazajövök olyan 3 óra körül tornázok és után eszem (ami nem igazán helyes) és utána tanulok. ha meg este tornáznék akkor nagyon úgy érezném hogy el vagyok csúszva...úgy érzem sok időm van úgy mond de még sincs :P
2010. márc. 7. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
osztd be rendesen ahogy neked éppen tetszik!
2010. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én reggel kelek korábban, és még a nap is jobban indul. torna után megyek zuhanyozni, tényleg nagyon frissítő.
2010. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nekem szerintem nem menne korábban kelni én még akkor is alig bírok felkelni mikor muszáj:P
2010. márc. 7. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha haza érek a gyakorlatból nem tudok elkezdeni rögtön tornázni...kicsit át kell állnom otthoni üzem módba..megérkezem rögtön eszek:)de nem sokat hiszen tudom hogy kb.2-3 óra múlva szeretnék majd tornázni így kell elegendő idő hogy megemésszem:)Olyan 18:00 19:00fele szoktam elkezdeni egy 40perces tornát...soha nem késő tornázni ,és ha haza érsz és csak magadra erőlteted a mozgást azt nagyon megfogod unni és utálni is:)
2010. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!