Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen trükkökkel vészelhető...

Milyen trükkökkel vészelhető át a víznap?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Többség először fél tőle, ugyanez a többség állítja, könnyebb a gyümölcsnapnál. Az elsőt olyan napra tedd, amikor szükség esetén le tudsz feküdni, pihenni nap közben. Előfordul gyengeség, szédülés, ne az utcán ess össze. Nemcsak tiszta vizet ihatsz - bár az az igazi -, hanem meleg teát, Bolero nevű kalóriamentes italporból készült italt. Ezen a napon lehetőleg ne kelljen a családnak főzőcskézned, amit lehet, készíts el előre.

A víznap gyakorlatilag 0 kalóriás napnak felel meg. Gyümilé (cukormentes, esetleg 100%-os felhígítva) és 100%-os paradicsomlé VÉGVESZÉLY esetére való. Teák, főleg gyógyok, cukor nélkül, citrom praktikusan ne, hogy ne legyél éhes tőle

2006. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig péntekre időzítettem, amikor még dolgoztam. Mert 14.00-ig dolgoztunk, utána meg nyomás haza, takarítás, stb. és eltereltem a figyelmemet, így észre sem vettem, hogy éhes lennék. Szerintem egyáltalán nem nehéz átvészelni.
2006. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
En mezesteat iszom. Nem vagyok kepes atveszelni a napot maskent. Agressziv vagyok es elviselhetetlen. Igyekszem elfoglalni magam de nagyon, hogy ne oruljek meg. Mindig vasarnap csinalom, mikor otthon vagyok igy nincs problema ha mennem kell a 00-ra.
2007. máj. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az segít a folyadéknapoknál, ha alacsony kalóriatartalmú üdítőket is iszom a víz mellé. És nekem az vált be, hogy egyszerre elég sokat iszom, szóval nem úgy,hogy amikor eszembe jut iszom egy pohárkával, hanem egyszerre vagy fél liter lemegy. Ettől eszméletlenül eltelek, és nem is érzem magam éhesnek... az étvágy más kérdés de a szépségért meg kell küzdeni:d
2007. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sajna az első víznapomat bebuktam, mert kénytelen voltam rajta enni, ugyanis röhejesen kevés időn belül esik le a vércukorszintem, a vérnyomásom és a pulzusom amúgy is alacsony (108/62/50). De szerintem más keményebb fából van faragva, mint én.:)
2008. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma volt víznapom.Úgy kettőig fel sem tűnt,aztán egyre szarabb lett.Nem éhséget éreztem,hane iszonyú idegességet,remegést...először szőlőcukorral próbálkoztam,de aztán sajnos kénytelen voltam megenni egy almát és némi diót:((((
2009. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!