Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta alatt, a...

90 napos diéta alatt, a fehérje napon milyen levest lehet inni ebéd után?

Figyelt kérdés
2006. nov. 17. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A diéta leírásásban a húsleves szerepel, de van aki erőlevest iszik, sőt olyat is hallottam, hogy paradicsomlevest ivott(bár ez utóbbit nem javasolnám)
2006. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle vélemény van, jó a kockából készült, jó a zacskós húsleves is, de nézd meg az összetevőket, lehetőleg ne legyen benne keményítő (szénhidrát) tartalmú cucc. Tészta ne legyen benne.

Én az első hétvégémen főztem egy hatalmas adag csirkehúslevest, sok-sok zöldséggel. Aznap (persze protein napom volt) volt, ettem a benne főtt finom husit, ittam utána a levét, másnap ettem a benne főtt zöldséget, illetve 2 dl-es adagokban lefagyasztottam egy hónapra elegendő üres levest, amit négynaponta felforrósítva, élvezettel megiszok. Ezt havonta egyszer megéri megcsinálni, ebben biztos nincs adalék- meg tartósítóanyag.

2006. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Húslevest, erőlevest, vegáknak zöldséglevest is.
2006. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Húsleves, erőleves, zöldségleves. Én ha nincs igazi, akkor kockalevest csinálok. A Maggi-ban nincs tartósító se.
2010. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!