Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Sikerülhetne az "álom alak"?

Sikerülhetne az "álom alak"?

Figyelt kérdés

Június közepére már örülnék ilyen hasnak, lábaknak. Holnaptól kezdeném.

Az elképzelés ilyen has: [link]

És ilyen lábak: [link]

Sajnos nincs lehetőségem kondiba járni, viszont itthon régebben mindennap fél órát tornáztam, futottam, csak abbahagytam.

A táplálkozást se szeretném túl komplikálni.. sok zöldség, fehérje, nasiként gyümölcs, meg egy kis szénhidrát.

Az én alakom: [link]

Légyszi ne piszkálásból vagy sértésből írjatok ide, előre is köszönöm!



2014. márc. 16. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
mindkettő simán meglesz addig, ne aggódj.
2014. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már most jobb az alakod.
2014. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Hát remélem, és köszönöm!

Második: Hát szerintem nem, de kinek mi! Köszönöm!

2014. márc. 16. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg szép alakod van :)

Remélem a kategória csak véletlen, és nem akarsz 90 naposba kezdeni. Azzal nem leszel ennyire feszes. Sok fehérje, mérsékelt ch, rendszeres testmozgás, és simán sikerül addig. Hajrá!

2014. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán összejöhet.

A kép alapján szinte semmi felesleg nincs rajtad így nagyon kardióznod nem kell meg a táplálkozásodon sem kell változtatni, egyedül erősítened kellene és minél több fehérjét bevinned.

Próbálkozz meg a saját testsúlyos edzéssel pl a fegyencedzéssel, nők is csinálják és bomba jó feszes, izmos alakod lehet tőle, és ha ügyes vagy akkor még az álomalakodnál is jobbat hozhatsz ki magadból de ehhez mondjuk kellhet 10 hónap. De ha holnap vagy legkésőbb a jövőhét végén elkezded az edzést rendesen akkor nyáron már elégedetten fogsz mászkálni bikinibe a strandon meglátod!

2014. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szép az alakod! :-)

Annyira hogy, az eredeti jobban tetszik...

A köztes megoldás lenne az "álom álom álom álom álom alak". :-)

2014. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Húha, köszönöm a sok segítséget és bísztatást!

És azoknak is akik szerint a mostani alakom a jobb, de én nem vagyok megelégedve vele, tehát kőkeményen megy az edzés!

Ma még fél órával kezdtem, + reggel 50 guggolással meg most fürdés előtt is még 50!

2014. márc. 17. 20:17
 8/8 Sowilo ***** válasza:

Hát, sajnálom, de ilyen "edzéssel" nemigazán fogsz semmit sem elérni, ennek így semmi értelme. Guggolás mellé kéne még hasgyakorlat(nem felülés), fekvőtámasz, húzódzkodás, meg valami vállra.


Jó hír, hogy a mostani alakod általában jobban tetszik a férfiaknak mint amilyen lenni szeretnél. Tehát ha fogysz, valamivel rosszabbul fogsz utána kinézni.


Lokális zsírégetés viszont nem létezik, ezt jobb, ha tudod. Nem lehet olyat, hogy csak a lábadról, meg csak a hasadról fogysz. Ha fogysz, akkor mindenhonnan. Hogy honnan milyen mértékben, azt a genetikád határozza meg.


Az étrendedben a húst, tojást, zöldségféléket tartsd magasan, a gabonákat és a tejtermékeket pedig minél alacsonyabban, akár ki is zárhatod.

2014. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!