Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta kinek vállt...

A 90 napos diéta kinek vállt be és mennyit fogytatok vele?

Figyelt kérdés
tudom h ezer meg ezer ilyen kérdés volt már de szeretnék tippeket h egyáltalán bele kezdjek e?? megéri e?
2009. dec. 19. 20:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

én a 13 naposat csináltam, ami nagyvonalakban ugyanaz, le is fogytam vagy 7 kilót

és visszahíztam 10et.

nem azt mondom, hogy veled is ez lesz, csak megemlítettem.

ja meg tudom, hogy azt mondják, h beállítja az emésztésedet és nem hízod vissza. de sajnos nem. ha így lenne, akkor nem egyszer hanem ötször megcsináltam vna egymás után.

2009. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gyorsan megkérdeztem anyut mert ő fél éve csinálta meg.13 kg-ot fogyott vele,még mindig reggelente csak gyümölcsöt eszik,azt meghagyta és 8kg-ot hízott vissza.
2009. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
két ismerősöm csinálta 7-8 kilót fogytak és amint abbahagyták vissza is szedték a leadott kilókat
2009. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Tegnap telt le a 90. nap...eredmény - 21 kg. A három hónap alatt nem éheztem egy percet sem ! 108 kg - ról kezdtem 87 kg a vége. Tudom az okoskák majd irják, hogy visszaszedem az összeset de ez már csak akarat kérdése ! A első két hónapban heti 2-3 alkalommal futottam, az utolsóban csak heti 1x focizni jártam.


ja és valamilyen oknál fogva még a rendszeres fejfájásom is elmúlt...Én csak ajánlani tudom :)

2009. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

hát ha én majd abbahagyom nem kezdek el zabálni ne h félreértsétek próbálok majd ehhez igazodni és hátha nem jön vissza

2009. dec. 19. 23:32
 6/30 A kérdező kommentje:
am gratulálok! és jól meglátszik az eredmény? jobban érzed így magad? gondolom igen:))
2009. dec. 19. 23:33
 7/30 anonim ***** válasza:
45%
Barátnőm végigszinálta, egy dekát sem fogyott tőle, viszont lett egy remek gyomorfekélye.
2009. dec. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

szerintem azért függ a sikeresség attól is ,hogy utána egész életedben folytatod-e. mármint ha utána is figyelsz és sportolsz is akkor nem fogod visszahízni, de amint visszaállsz az előző étkezési szokásaidra máris visszajön. de próbáld ki aztán 4-5 hónap múlva úgyis kiderül mennyire hatásos.

ehhez csak annyit teszek hozzá, hogy én pár éve lelki okok miatt leadtam 7 kilót.56-ről 49-re. alig ettem, volt hogy egy nap csak egy joghurtot bírtam nagy nehezen megenni. mindenki azt mondta, hogy na majd ha elkezdek megint enni akkor aztán jól elhízok mert a duplája jön vissza. azóta sem híztam vissza semmit pedig eszek naponta 5x(azért odafigyelek hogy mit ) igaz akkor elkezdtem sportolni és azóta is napi szinten edzek. ha nem mozognék akkor valószínű visszajött volna az összes leadott kiló.

2009. dec. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
23:31, senki sem akar téged cs.eszegetni, csak azt mondjuk, hogy mi visszahíztuk az egészet.
2009. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én fogytam tőle 10 kilót, ami nagyon jó eredmény. Sajnos utánna nem tartottam be, hogy 90 napig csak gyümölcsöt egyek délelőtt. Nem tudom, hogy emiatt vagy más miatt, de ma már 13 kilóval több vagyok, mint akkor, pedig ez egy éven belül történt...
2009. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!