Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma kezdtem el a diétát.8-10...

Ma kezdtem el a diétát.8-10 kg felesleg van rajtam. De nem csak lefogyni, hanem formásodni is szeretnék, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Szeretnék formás feneket, egyeneseb tartást és lapos, kicsit izmos hasfalat. Ezeket milyen gyakorlatokkal lehet elérni? és mennyi idő szükséges ahhoz, hogy látható legyen az eredmény?
2008. júl. 30. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb egy fitnessterem. Ott minden testrészed megdolgoztathatod. Sajnos otthon elég szükös a lehetöségek tára. Fenékre és az alsó hátra legjobb a szabályos (egyenes hát, kissé felszegett fej, lassú egyenletes)guggolás amellett hogy a combot is feszesíti a kitörés. Hasra pedig a felülések variálása és a lábemelés. Ha havi 3kilót le tudsz adni akkor 3hónap alatt látványosnak kell lennie.
2008. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!