Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van a kinek nem jött be a 90...

Van a kinek nem jött be a 90 napos? S ha igen, miért nem?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat várok, akik tényleg kipróbálták, nem az "elvi kritikusokra"!
2010. jan. 4. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam, de több ismerősöm, (kolléganő, barát) igen. Egyiknek sem jött be. Eleinte fogytak, majd sokkal többet híztak vissza, mint ahány kilót leadtak, pedig betartottak minden előírást. Valószínűleg azért, mert az emberi szervezet nem leírások alapján működik, a szénhidrátokban, és a keményítőben (ami szintén szénhidrát) sok kalória van. Hiába a gyümölcsreggeli, meg a fehérjenap, ha másnap bőven bepótolod a kihagyott kalóriákat. A legtutibb módszer még mindig a csökkentett energiabevitel mozgással kombinálva. Én dietetikus által tervezett fogyókúrát csináltam, azóta is tartom a súlyom.
2010. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam.Becsületesen csináltam úgy ahogy le volt írva.egy szép napon oda voltam a boldogságtól mert lement 9-10 kg.De nem sokáig örülhettem,mert a családom és a barátaim is mondták,hogy úgy nézek ki mint aki súlyos betegségből lábadozik.Nagyon sápadt,és összeesett lettem..Így elkezdtem gy kicsit csalni,hogy ne élőhalottnak nézzek ki.De vissza is jöttek a kilók,így abba is hagytam az egészet.Nekem nem jött be..jelenleg úgyanannyi kiló vagyok mint a kezdéskor.
2010. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan tudat alatt próbálnak " csalni ", ugyanis vannak akik azt hiszik hogyha pl. szénhidrát nap van akkor megehetnek 5 szelet tortát vagy bármilyen süteményt. Pedig ez nem erről szól, hanem tudniillik a testnek szüksége van mindenfélére ... mindenféle jóra !


Szükséged van fehérjére, de az nem kell disznóhús legyen !

Szükséged van tejtermékre, de az nem kell 70% zsiros sajt legyen

Szükséged van szénhidrátra, de nem kell felfalj 2 Somlóit vagy 3 túrósbuktát

Gondolom érted mire gondolok, az embernek aki fogyni akar legyen esze és gondolkozzon józanul, nem pedig ahogyan az neki lenne megfelelő. Ez a fogyókúra az egyik amelyikkel nagyon tisztába vagyok és logikusnak találom, anyum is folytatta és sikerrel járt, de tudni kell használni és aki mellé még fel sem áll a fenekéről az ne csodálkozzon ha semmi haszna nem lesz ! Nos, nagyjából ennyit, de tuti hogym mindig lesznek emberek akiknek egyik fogyókúra sem jön be, de ott már nem a fogyókúrával van a gond :-)

2010. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miután letelt a 90 nap, sokan nem váltanak életmódot, és zabálni kezdenek. na ekkor jön vissza az összes leküzdött kiló!
2010. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!