Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Receptekben tanácstalan...

Receptekben tanácstalan vagyok, ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne,hogy pl ha szénhidrát napom van,akkor ugye elvileg nyers zöldséget ehetek,de akkor ebbe nem fér bele pl egy egyszerű káposztás tészta? Vagy esetleg egy fehérje napon egy tojásos lecsó? Most készülök először ilyen diétára, kb 20 kg felesleg van rajtam a szülés után..előre is köszi a válaszokat!

Kérlek Titeket,sértő kommenteket ne írjatok..így sincs rendben a lelki világom :/


2014. júl. 22. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden nap egyél mindent. Zsírt, fehérjét, szénhidrátot. Csak így lehet eredményesen életmódot váltani. (direkt nem azt írtam, hogy lefogyni, mert ha befejezed a "fogyókúrát" és visszatérsz a régi rossz szokásokhoz, akkor a kilók is visszajönnek)

A mennyiségekre figyelj oda, de főleg a minőségen legyen a hangsúly :)

2014. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!