Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Sütőtököt melyik napon szabad enni?

2006. nov. 17. 17:40  Privát üzenet  

A válasz
Sütőtököt nyersen bármelyik napon (lereszelve salátába téve nagyon finom), sütve vagy főzve keményítőnapon lehet enni. Ha valaki gyümölcsnapon nagyon vágyik rá, egy kis sült sütőtököt. :-)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2006. nov. 17. 17:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szabad enni sütőtököt szoptatás alatt?
Az a 90 naposra is igaz hogy hat után már semmit nem szabad enni?
Protein napon szabad enni paradicsomos káposztát főtt hússal? Menzáról hordom a kaját. Még kezdő vagyok.
Fél éves anyatejes babámat elkezdtem hozzátáplálni. Vettem rizspehely és köles babakásákat, hogyan adjam neki, és mikortól szabad? Evett már almát, körtét, barackot, sárgarépát,...
Kislányom nagyon szereti a sütőtököt! Mennyit fogyaszthat belőle? Mert ugy hallottam h nem szabad neki sokat adni. Miért és mi számit soknak?
Dzsungáriai törpehörcsögeimnek szabad sütőtököt adni? Ha igen nyers, vagy sült formában?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!