Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Melyik oldalon találhatom meg...

Melyik oldalon találhatom meg vajon ezt diétát?

Figyelt kérdés
Szépen leirta hogy hét mindennapján mit kell enni inni. Pl Hétfő reggeli fekete kávé esetleg tea és igy tovább. Nem találom ezt az oldlat pedig itt ezen az oldalon találtam.
2010. jan. 19. 21:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ajjajj.Az nagy baj :S Akkor van olyan diéta amitől nem jön vissza?
2010. jan. 22. 12:31
 12/13 maundrel ***** válasza:
20:08-as vagyok. sajnálom hogy ezt mondom de nincs. vagyis ez így nem igaz mert én anno 1 éve a 90 napossal fogytam le és 8 kilót és nem híztam vissza, viszont NEM ajánlom. nem csak zsírt de izmot is vesztettem. most meg próbálok sokat tornázni, mozogni hogy "vissza szerezzem" az izmaimat :) Szóval próbáld meg te magad összeállítani az étrendedet, de ehhez sokat kell olvasnod. Én ajánlom neked a www.edzesmester.com -ot. Nagyon sok okosságot tudhatsz meg. De ami a legfontosabb: a mozgás. Szóval nincs nagy titka a fogyásnak, csak oda kell figyelni hogy mit- mikor- és mennyit.
2010. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsodat.Meg nézem az oldalt is.
2010. jan. 28. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!