Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diétán mit kell enni?

90 napos diétán mit kell enni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 15:23
1 2 3
 1/24 Osynho ***** válasza:
100%
Nem kell ilyen hülyeségeket csinálni. ;-)
2015. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

Neked? Nutellát tokaszalonnával. Jó sokat.

Te leány, te tényleg olyan buta vagy, mint a föld... (tegnap is tett fel kérdést, de lusta a Sárga Kapszulát elolvasni, úgyhogy most megtalálta a "90 napos diétát"...

2015. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Elolvastam azt a baromi sok hülyeséget a sárga kapszulán! :)
2015. febr. 9. 17:31
 4/24 anonim ***** válasza:

Menthetetlen vagy:(.

Mond, mik voltak azok a hülyeségekXD

2015. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Anyucid! De egy hülye 90 napos diétából nem kell veszekedni ._.
2015. febr. 9. 18:47
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

Hát aminek nincs értelme, azon valóban nem (=90 napos diéta).

Ez egyébként nagyon nagy, számítottam hogy ész érveid nem lesznek (ész...), mert el se olvastad/fel se fogtad (főleg az első), de ez a "cukcsih anyázás" ez igazi válasz voltXD .

2015. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Osynho ***** válasza:
Nem veszekedésből kérdezem, de mi volt szerinted az a baromi sok hülyeség a sárga kapszulában? :/ Tényleg érdekel.
2015. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Kaarooliinaa válasza:
ha beírod a google-ba rengeteg találatot ad.. én is onnan szedtem sajnos nem tudom neked át adni azokat az információkat sőt tapasztalatot sem mert mégsem kezdtemel rájöttem hogy hülyeség. tönkre teszi a gyomrot valamint ha abbahagyod és nem figyelsz visszahízod.
2015. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Utolsonak igaza van.Tapasztalatok amik vannak (magam reszerol is),hogy nem sokat er.Van aki fogyogat lassan tole,de 90nap utan meg szepen visszahizod meg a duplajat is akar.


Nem nagyon eri meg ez a fele dieta sajnos!

2015. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Ezeket:Attila,Kecske,Ló,Szőkecigány,Vidéki László,Vidéki ló,Ujvárosit,.És természetesen Izirájdert...... ha ezt mind megeszed akkor holnapra pálcika ember leszel.
2015. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!