Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szénhidrát napon mákos guba...

Szénhidrát napon mákos guba kevés cukorral vagy lekváros tészta túlzás?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem, elvégre azért szénhidrát nap :)
2008. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Én drasztikus vagyok a kérdésben..
2008. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Tészta? Lekvár? Cukor? Te most fogyni akarsz vagy hízni? :))) Komolyan, csak nem hiszed, hogy ugyanazt eszed, amitől meghíztál ilyen-olyan kombinációban, és akkor majd lefogysz! Azért tenni is kell, és baromi kemény dolog. Nem abból áll, hogy koplalunk, hülyeségeket zabálunk, de tespedünk tovább. Tessék természetes élelmiszereket enni, nem feldolgozattakat. Cukor, liszt hízlal, akármit is írtak róluk a Nők Lapja Caféban. Kevés is. A zsír is hízlal, félreértés ne essék. Ha ezekről lemondasz teljesen, és végérvényesen, akkor heti 1kg minusz elképzelhető, és ha még napi egy órát mozogsz is, akkor nem is jön vissza.
2008. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos nem vetted észre, hogy a 90 naposba írtam, különben tudnád, hogy engedélyezett a tészta és egy kevés cukor...természetesen kibírom mákos guba nélkül, de jövőhéten nagy buli lesz, és mákos guba a menü. Csak azért kérdeztem, hogy mennyire számít "bűnözésnek".
2008. szept. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!