Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 173cm vagyok és 73kg. Most...

173cm vagyok és 73kg. Most elkezdtem heti 3x járni edzésre (30perc futás 25perc bicilizés) és hétfőn elkezdem a diétát. Kb mire számithatok? Célom a 65kg, elérhető? Hogy tehetem még hatásosabbá?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a heti háromszori mozgást betartod, és a diétában is kitartó vagy, akkor abszolút elérhető cél! :) Csak tarts ki, és ne add fel akkor sem, ha nem rögtön indul el a fogyás, mert embere válogatja, van aki csak 3 hét után kezd fogyni, van aki rögtön, van aki később. Igyál sok folyadékot, szedj vitamint, és egyél sok gyümölcsöt! Ezek akkor is betarthatók ha a 90 napos mellett döntöttél :).Kitartást, és sok sikert!
2008. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szedj valami dolgot felejtsd el de nagyon gyorsan, mert az felesleges - így is le fogsz fogyni - a többivel nagyjából egyetértek...


HA hatásosabbá akarod tenni a dolgot, a három edzésnapon kívül is mozogj valamit. ez lehet csak egy fél vagy egy óra séta is...


a kajával is csak vigyázni kell, de nem lesz vészes. szerezz egy kalóriatáblát, egyél 1400-1800 kcal közötti mennyiséget rendszeresen, este hat után már ne egyél, csak igyál egy liter vizet. nem nehéz tartani ha azt az 1400-at nem húsból akarod összehozni mert akkor éhes leszel. sokkal jobb rostos kajákat enni- azokkal jól is laksz.


én 30 kilót fogytam úgy hogy igzából nem is volt megterhelő. csak nem mindegy hogy spenótból vagy vesevelőből eszel egy tállal :)


Érdemes kicsit lassabban fogyni mert akkor meg is marad a karcsúság. én most a nyár utolsó két hónapjában fogytam 10 kilót - most az utolsó 2-3 kicsit lassabbanakar lemenni, de ez rendben is van. Szóval ha 1-2 hónapot ráérsz vele akkor egészséges eszközökkel is le fogsz fogyni.


(amúgy az ünnepekkel utána vigyázz fogyókúra után azért egy darabig óvatosnak kell lenni hogy ne legyen jojó effektus)


sok sikert :)

2008. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, az első válaszoló vagyok, és nem azt írtam, hogy szedj valamit, hanem hogy szedj VITAMINT. Nem mindegy. A vitamin jól jön a fogyókúrakor, pótolja, ha esetleg a megváltozott étrend miatt nem vinnél be minden vitaminból elegendőt a szervezetedbe.
2008. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oh. tényleg. bcsánat... tegnap kicsit döglött voltam 8 óra után. Vitamint persze szedjen cska fogyókúra mellé.


( vitamint helyett valamit olvastam és a fogyasztószerek ellen értendő a hozzászólásom )


mea culpa :)

2008. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!