Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az vétkezésnek számít, ha a...

Az vétkezésnek számít, ha a protein napon csirke Gyros-t ettem zöld salátaval, egy fél pitával és egy féladag joghurtos fött padlizsán salátával?

Figyelt kérdés
Nagyon finom volt...
2007. nov. 9. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Azt elhiszem :-)))

De akkor mivégre a diéta? Mert ez igy komolytalan, azt te is érzed?

Vagy nem tudod mi az a protein?

A válasz röviden : igen, elkúrtad. kicsit.

2007. nov. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

A hús protein, tehát csirke-gyros oké.

Salátát enni proteinnapon bármilyen mennyiségben lehet, igaz nyersen, tehát a főtt padliszán nem igazán oké, ilyet máskor ne egyél.

A zöld saláta, joghurtos öntet oké.

És mivel meg lehet enni a protein napon egy szelet kenyeret is a hús mellé a fél pita is oké.

Egyetlen ilyen alkalommal még nem "kúrtad el" a diétát,se nagyon, se kicsit, és csak a főtt padlizsán nem illett a képbe, figylej oda az ilyenekre jobban, mert csak úgy hatásos igazán... De jobb mintha mondjuk valami drasztikusabban oda nem illőt ettél vilna (mondjuk torta... :)) ).

Tehát ne add fel, és ne ilyedj meg, ez nem volt egy őrült nagy vétkezés.

2007. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
A hús azért nem csak protein, ráadásul az ilyen gyorskajáldákban jó zsírosan főznek, hogy laktató legyen. Ja és a zöldség az mind szénhidrát,a pita is, az öntet egy rakás zsír, úgyhogy ez tényleg nem volt egy nagy proteinnap. Ha komolyan veszed a diétát, messziről kerüld az ilyen gyorséttermi kaját.
2007. nov. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha megnézitek a diéte leírását: zöldség engedélyezett protein napon + egy kis szelet kenyér is. A gyros-hús pedig azért nem a zsírosságáról híres... Na meg a csirke sem. A második hozzászólóval értek egyet... Nem hágta át a kérdező olyan nagyon a szabályokat. Sőt...
2007. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jaj akkor meg minek élünk???

Én rendszeresen sportolok,nagyon megválogatom,hogy mit eszek meg.Mondjuk soha nincs itthol se kristálycukrom sem kenyerem.Nagy ívből kerülöm.DE!! Néha én is becsábulok és letolom a gyrost pitában,mert nagyon finom!! Nem hízok el tőle,nem halok meg mert mondjuk 1-2 havonta egyszer megeszem:)))

Legalább nem vagyok megkeseredve.Max másnap picit többet sportolok,de nem kötelezőszerűen.Egy életünk van és meg kell élni.Néha muszáj engedni a csábulásnak:))

Inkább ez,mintsem ,hogy annyira kiéhezteti magát valaki,hogy aztán bevágja a fél hűtőt 10perc alatt.:)))))))))))

2010. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!