Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Írnátok nekem étrendet és...

Írnátok nekem étrendet és gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Szóval, az a lényeg, hogy így az ünnepek után felszedtem egy jó 10 kg.t pedig azelőtt sem voltam sovány.

Szeretnék fogyni, legalább úgy 15 kg.t. szóval tudnátok kb. 2 órás gyakorlatot írni? Többre nincs időm. És, és kb. Mennyit egyek egy nap és miből! Bármire képes vagyok! Az ilyen csodatablettákba nem hiszek.15 éves vagyok 157 cm és 70 kg.



2016. jan. 8. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Eat clean, train hard!

Táplálkozz egészégesen és edzz!

Olvasd el ezt: [link] és tudni fogod, mi merre hány méter.

Edzésről, táplálkozásról szinte minden, itt: [link]

Kitartàst, sok sikert!

2016. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár nap ünnep alatt 10kg +? Lehetlen :D ne egyél pékárut,egyél húst,tojást,zöldséget,halat ,vizet igyál és ne üdítőt. Kezdj el kocogni,legalább 40 percet/alkalom. Tornagyakorlatokat meg keress a neten,de attól fogyni nem fogsz. Zsírt égetni aerob mozgással tudsz. Kocogás,úszás,bicikli ,kényelmes tempóban.
2016. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

70000 kcalt betoltál ünnepekkor pluszban? Ejha. Aki megteszi, az sem mindig alakítja masszívan zsírrá...


2 óra sok, ha intenzív, de gyaloglás, biciklizés mehet valami intenzív torna mellé (te tudod, mi érdekel, vannak lehetőségek, én többfélét végzek és súlyzózom is)...


Sokféleképpen lehet megfelelően táplálkozni, nincs kedvem általános kisregényt írni, amikor már milliószor leírták, csak rá kell keresni, vissza kell olvasni.

Alapból a szénhidrátcsökkentést szoktam ajánlani, sokaknak bejön.

2016. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Két szó nem kell ide se diéta se semmi Norbi update egy nagy ember egyszer megmondta mit kell ilyenkor tenni:

Fussatok bolondok!

2016. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!