Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Több mint 1 hónapja csinálom,...

Több mint 1 hónapja csinálom, első 2 hétben ledobtam 4 kilót, és az anyagcserém nagyon felgyorsult. Viszont a második két hétben visszaállt, és nem is fogytam. Ez normális?

Figyelt kérdés
fogok még fogyni? hogy-hogy visszaállt az anyagcserém? vajon csak hozzászokott a szervezetem ehhez a fajta táplálkozáshoz és a sok rosthoz? remélem azért hatékony lesz ... :S főleg mert jobban bírom, mint hittem, nekem tetszik ez a diéta. "rákényszerít" a sok-sok zöldség és gyümölcs fogyasztására, meg minden.
2008. szept. 22. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Fog változni, ez általában ilyen, az elején hirtelen lemennek a kilók, aztán megáll a fogyás, majd megint beindul. A lényeg, hogy legyél kitartó, és ne add föl, ha nem mennek a kilók. Minden befektetett energia megtérül.
2008. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
két hét után indul be a fogyás.előtte csak vizet veszítesz.türelem!
2008. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitartás, mostmár ne add fel! Ezt én is átéltem. Mostmár lassabb lesz a fogyás, de hidd el, ha van felesleged, akkor még fog lemenni belőle.
2008. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! kitartás az van. csak a gyüminap okoz némi nehézséget (nagyon kívánom a fűszeres,sós ízeket, mivel ugye egész nap édeset kell enni -legalábbis úgy finom a gyümölcs:) ) esetleg van vmi ötlet?
2008. okt. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!