Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Első gyümölcsnapon normális ez?

Első gyümölcsnapon normális ez?

Figyelt kérdés

MA kezdtem bele a 90 naposba. Több cikket is olvastam róla, mind mást írt, hogy melyik nappal kell kezdeni. Hát én úgy gondoltam, hogy akkor in medias res, gyümölcsnappal kezdek.

Nincs különösebb gondom vele, csak eddig naponta egyszer, maximum 2szer kellett nagyvécére mennem, ma viszont már 4-szer (bár a reggeli az még a tegnapi kajálástól lehetett)... És tök szeles lettem, pedig felpuffadva nem vagyok, sőt, mintha laposabb lenne a hasam (könnyebb volt begombolni a nadrágom). Almát és banánt ettem ma. Mitől lehetnek ezek? Vagy csak most ürül belőlem a salakanyag?


2010. ápr. 19. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak jó!

Gondolom fogyni akrsz. De hát máshogyan nem lehet csak ha valahogyan távozik belőled a kaja. Gondolom tudod, hogy hogyan.... :)

2010. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ez csak siman a sok gyumolcs hatasa, nem kell megilyedni, a sok gyumolcs ha hirtelen csak azt szed akkor kicsit meghajt, de bajod nem lesz tole.
2010. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Megnyugtattatok :D

Csak olyan... furcsa volt, hogy máskor nem szaladgálok ennyit, max hasmenéskor :D

Egyébként a többi napnál is lesznek hasonlók, amíg nem szokok hozzá?

2010. ápr. 19. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:

KIZÁRT, hogy a nagyvécé a mai gyümölcstől legyen, sokkal inkább a vacsi lehetett, vagy valami vírus.

Ez esetben viszont nem eröltetném a gyümölcsöt, mert csak rontasz a helyzeten. Ilyenkor üres fött rizst vagy fött krumplit szabad csak enni, vagy párolt (főtt) sárgarépát. Meg sok folyadék.

A szél lehet a banántól.


Monjuk én nem ismerem részletesen ezt a 90 napos dolgot, de a banán kifejezetten hízlal, főleg nagy mennyiségben.

2010. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azóta eltelt egy nap, már fehérjenapom van és a véczések is ritkultak. Valószínűleg a gyümölcstől volt, mert az alma amúgy is béltisztító.

És a 90 napos engedi a banánt :)

2010. ápr. 20. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!