Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Miért nem használ a 90 napos...

Miért nem használ a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
Még nem kezdtem el 1 hete, de reméltem, hogy vesztek 0,5 kg-t, de egy gr sem jött le. Kell várnom, mire megindul a fogyásom? Egyébként a BMI indexem 20 alatt van csak 2-3 kg-t szeretnék veszíteni mert van 1-2 problémás testrészem.
2010. ápr. 10. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem kell várnod, sőt, a kezdés után az első 1-2 hétben a víz leadása miatt 1-2 kg is le tud jönni (persze egyén függő). Az kétségtelen, hogy a szervezeted érzékeli a változást és valószínű lassítja az anyagcserét. Ha ezt meggátolod, javulni fog a helyzet (zöld tea, zeatax, catabol stb).
2010. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd ezt el:

[link]

2010. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az orvosom azt mondta, hogy kis felesleg esetén elég lassan indul be, szóval csak nyugalom. szépen csinálgasd és meglesz az eredménye.
2010. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem használ, mert valószínűleg nem kellene fogynod. A problémás testrészeidet mozgással kéne formálni, a diétával úgyis onnan megy le legutoljára.
2010. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
amúgy lehet többet kéne hozzá mozognod, és figyelj azért nagyon arra,h mennyit eszel mert én pl híztam is tőle, mert azthittem,h szabad.. érted..:D
2010. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 65 napig bírtam a szétválasztó diétát addigra pedig már ingerlékeny és idegbeteg voltam folyamatosan.

A probléma az volt hogy kezdő vagyok a konyhában így nem tudtam igazán jó élvezhető ételeket készteni és gyakorlatilag folyton éhes voltam.

Miután abbahagytam a diétát a keservesen leadott 4 kilóm kb 1 hónap alatt jött vissza.

Csak nagyon elhatározott , nagy konyhai fantáziával rendelkezőknek ajánlott, vagy azoknak akik meg tudják valahonnan rendelni a változatos étrendet.

Valamennyi mozgásra mindenképpen szükség van.

2010. ápr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A szétválasztó diétát megcsináltam úgy, hogy a gyümölcsnapot kihagytam és néha bűnöztem is.Szerintem annyiban jó, hogy kevesebbet eszek a korábban megszokottaknál, a párosítások is jók.

Igazából a fogyásnak életmódváltással kellene párosulnia. Maga a fogyókúra sokkal könnyebb, mint az ezzel elért súly megtartása.

A legnagyobb lényege az egész kúrának, életmódváltásnak a mozgás. A mai hülye, rohanó világban nehéz a mozgás módját, helyét, idejét megtalálni, hiszen mindenkinek másak a lehetőségei.

Ja, és a fentiek alapján 3 hónap alatt 15 kiló lement.

Kitartás...................

2010. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!