Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 2005-ben mellrákom volt.5...

2005-ben mellrákom volt.5 évig hormoncsökkentőket kell szednem. Szabad nekem ezt a diétát csinálni? Nagyon jól vagyok. Spinningre is járok de nem fogyok, de nem is híztam.70 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 22:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Gratulálok, és további jó egészséget kívánok neked. De ugyanakkor azt javaslom, hogy mindenképp az orvosod adjon pontos tanácsot, mert egy ilyen komoly dologban jobb a szakember véleményét kikérni. lehet h mást javasol, vagy azt h inkább ne diétázz. szerintem egyébként ez pont az a diéta ami esetleg nem okozhat gondot, hiszen minden tápanyag bejut, csak más napokon, és nem szenved hiányt a szervezet semmiből.de fő az elővigyázatosság.
2008. szept. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Dietetikusként nem javaslom azt a diétát. Milyen magas vagy? Mert nem mindegy mihez ez a 70kg. S ha nem híztál és nem fogytál ez azt jelenti,hogy egyensúlyban vagy. Nem szükséges diétázni. Mozogj és egyél rendszeresen és továbbra is egészséges maradsz.

2008. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos csak 157 cm vagyok! Így sok a 70 kg.

2008. szept. 29. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Wellness diétát javaslom. Mindenképp olyat válassz ami nem csak 91 napig ér valamit, hanem konkrét életmód váltás van benne. Neked nem a jojo effektus kell,hanem,hogy ténylegesen fogyj. S mindenképp kért tanácsot a kezelőorvosodtól illetve keress fel egy dietetikust!
2008. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!