Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165cm vagyok,60kg. nyáron...

165cm vagyok,60kg. nyáron voltam már 58 is de visszaszedtem. Karácsony óta rendszeresen (heti2x) járok spinningre és próbálok az evésre is figyelni (sajnos ez nem nagyon megy) hogyan, milyen módszerrel tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
és szerintetek 60kg sok ehhez a magassághoz?
2010. febr. 15. 13:58
 1/7 anonim válasza:
A korodtól és nemedtől is függ, de szerintem nem sok.
2010. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kaján múlik, arra kell odafigyelni, de neked az nem nagyon megy. Akkor meg nem kell siránkozni...
2010. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 L vagyok! és tudtam rá régebben figyelni (mmint az evésre) csak most nehezebben tudok odafigyelni. és főkérdés az volt h sztetek milyen módszerrel tudnék leadni mondjuk 5kgt.
2010. febr. 15. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha diétázol a mozgás mellett. Ha sokat eszel sokat nem ére spinning.
2010. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
eggyeltalán nem sok:) és 190 cm 95kiló na ez már sok:S de én most azt csinálom h nem eszek édeset este 5 után semmilyen kajja max gyümölcs heti 2-3 kézi edzés illet szedni fogok carnitin4000-ret. ez olyan cuc h edzés elött 20-25percel megiszol 15milit (minden nap) és edzesz.Nekem bevált csak utánna összevissza kajáltam meg minden azt visszajött. Am eza cucc ne vágja tönkre a szervezeted.De ne egyél rá édeset ne igyál rá alkoholt.Na én ezt nem tudtam az elején szombaton iszogattam vasárnap megittam és egész nap szarúl voltam:S
2010. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nem sok a 60 kg. de ha szeretnél fogyni ajánlom hogy elöször csinálj egy tisztítókurát pl. léböjtkúra, de csak havonta egyszer, igy kiürülnek a szervezetből a salakanyagok és jobb lesz az anyagcseréd is, de ajánlom még azt is hogy hetente egyszer tarts rízsnapot.Ja és ne egyél édességet és egy kicsit fogd vissza madad.Remélem tudtam segíteni.
2010. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat:). remélem sikerül a tervem.
2010. febr. 21. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!