Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki elkezd velem egy 90...

Valaki elkezd velem egy 90 napos diétát?

Figyelt kérdés
Velem egykorú 14-15 évesre gondolok.

2016. júl. 27. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Remelem talalsz meg egy ilyen hulyet mint te aztan csinalhatjatok kezen fogva
2016. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
A legszarabb diétát választod. Én az után 2x annyit hiztam vissza.
2016. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Szólj anyádnak, b@.sszon nyakon, hogy észhez térj!
2016. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. Bár nekem nagy volt a súlyfeleslegem.
2016. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj, ne bántsátok már! Honnan tudhatná, hogy ez nem egy megfelelő diéta?

Kedves kérdező, bár apukám 10 kilót leadott vele, sajnos vissza is hízta. :/ Kajálás szempontjából azt mondta, hogy nem volt éhes, csak hiányoztak neki az ízek, egyhangú volt neki. Én inkább másféle diétát ajánlanék neked. Töltsd le ezt, szinte minden benne van, én is eszerint étkezem most: [link]

Sok sikert és kitartást! :)

2016. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a csirke rizs nem egy hangu masok szerint nem mindenki birja
2016. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a linket! :)
2016. júl. 29. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Még anno 10 éve ez divat volt, csináltuk is. Én részemről nem híztam vissza, de már nem csinálnám. Manapság az életmódváltás a menő. Érthető módon már én is ezt tartom jobbnak. Érdemes a trendeket követni, mert akkor a többiek is elfogadnak. 10 éve még nem hülye vagy hanem zseni ha 90 napozol. 10 év múlva az életmódváltás is ugyanerre a sorsra jut mert újdonság új trend mindig volt és lesz is. Nem fogunk leragadni emelett mert akkor nincs mit követni, az edzők nem tudnak újat mutatni, már pedig ez "cél" és "kötelesség". Nem lenne a könyvesboltok diéta részlegén új könyvek és a többi. Szóval csinálhatod ezt is, de ha partnert akarsz találni inkább csak "életmódot" változtass. ;)
2016. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!