Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szabad kv-t inni a 90 napos...

Szabad kv-t inni a 90 napos diéta alatt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
kv-t szabad inni, a 90 napost tilos csinálni
2010. ápr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Amíg kv-nek írod a kávét, addig a korig nem ajánlok semmilyen fajta diétát.
2010. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Üresen lehet.
2010. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első válaszoló! te próbáltad már ezt a diétát?
2010. ápr. 22. 17:23
 5/6 anonim válasza:

Igen, ihatsz nyugodtan kávét, de csak keserűen vagy szaharinnal, ami nem nagyon egészséges, de pár szem nem vészes. Teát, főleg zöldteát azonban legjobb keserűen fogyasztani, úgy jobban "égeti" a zsírt.

Én csináltam ezt a diétát, jól be is jött, csak utána kell vigyazni, nehogy visszahízd az elvesztett kilókat.

Én rendesen válaszoltam neked, de ne haragudj, igazuk van azoknak, akik ilyen "kv"-s kérdésre hülye válaszokat adnak... Ne vedd kitanításnak, de magadat is, meg az esetleges válaszolókat is lebecsülöd az ilyen gyerekes dolgokkal!

Egyébként sok szerencsét a fogyáshoz!

2010. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

itt első.

nem csináltam ezt a diétát, rendszeresen sportolok, és rendben van az étrendem (6-7 kaja egy nap), szóval nem kell szenvednem egy diétával sem. Valójában mindenkinek csak ennyit kellene tennie, és akkor nem kellene kínlódnia ilyen-olyan sztárdiétákkal. A koffein egyébként termogén hatású, valamint gyorsítja az anyagcserét, ezért lehet inni nyugodtan édesítővel. Ha nem iszol napi 4-5 kávét, akkor az édesítő nem számít.

2010. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!