Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van aki lefogyot a 90 napos...

Van aki lefogyot a 90 napos dietátol?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 21:03
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nekem pont 1 évvel ezelőtt ért véget a 90 napos diéta.Kemény volt,de fogytam vele 15 kilót.Aggódtam,hogy felborítja az anyagcserémet,de nem sokkal utána voltam vérvételen,és minden eredményem sokkal jobb lett,mint korábban.

Az igazsághoz hozzátartozik,hogy nagyon odafigyeltem,hogy szénhidrát napon nem zabáltam tele magam sütivel,hanem csak teljes kiőrlésű gabonákból készült ételeket készítettem.És ami a legfontosabb,közben elkezdtem futni.Nagyon nehéz volt,sokszor voltam mélyponton,de egyre jobban ment.A diéta utána elkezdtem egészségesen táplálkozni,sok saláta, hús, hal, teljes kiőrlésű termékek.Ennek köszönhetően,mivel nem tértem vissza a korábbi sokkal egészségtelenebb étkezéshez,és a sport is megmaradt,nem híztam vissza semmit az elmúlt 1 évben.

Nekem ez adta meg a kezdeti lökést a fogyáshoz,de többet nem csinálnám meg,és nem is ajánlom senkinek.Inkább teljes életmódváltás.

2016. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

teri100

Fogadd el magad Te ahogy akarod, ha más akar változtatni az életén akkor hajrá.

2016. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van, az pedig hogy valaki visszahízott nem a diéta hibája, hanem a mértéktelenség a diéta lejártát követően. Ergo ezt itt bármennyire is szeretnék nem a 90 napos diéta hibája.
2016. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Igen lehet fogyni a 90 napos dietaval...megpedig izombol nem pedig zsirbol!! A vegeredmeny pedig egy zsiros pacak ember lesz aki ugyan 50 kilo de egy deka forma nincs rajta. Ha neked a kilok szamitanak hajra csinald a dietat ha viszont jol akarsz kinezni akkor eddz hetente 3-4x es egyel normalis kajakat.
2016. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 BALILALI válasza:
En vegig kinlodtam, egy hülyeseg az egesz!!!
2017. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!