Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 158 cm és 45 kg vagyok,...

158 cm és 45 kg vagyok, mennyit ajánlatos még fogynom és milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Semennyit! Miért akarsz fogyni? Közeledsz a kóros soványság felé, ha így haladsz, és az betegséghez is vezethet. Még nekem se lenne sok a 45 kiló 151 centi magasság mellett.
2008. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Semennyit! Igaza van az előttem szólónak!
2008. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne a fogyókúrán töprengj, hanem keress fel egy jó pszichológust, mert a kérdésedből úgy gondolom hogy hibás testképpel rendelkezel. Jótanácsként írom, minél hamarabb meg kell fogni a bajt.
2008. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Durva leszek: Pontosan 45 kg-ot kell még fogynod, hogy ideális legyél!! És olyan módszerrel, hogy mostantól EGYÁLTALÁN ne egyél egy falatot se!

Tudom, hogy lepontoznak, de nem érdekel, utálom az ilyen idióta kérdéseket, meg az anorexiás picsákat is!

2008. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó hozzászólnak: nem pontozlak le, de nem kell ennyire durván fogalmazni. Különben is az anorexia egy betegség, ha nem tudnád, ezért senkit sem szabad lenézni, és ilyen pocskondiázva irni.

Kedves kérdező, tényleg sovány vagy. Az ideális testsúly tudod mennyi lenne? A 158cm magasságodhoz az 56-58kg.

Kövérnek érzed magad?

2008. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van, csak ha szépen mondod neki, nem érti meg. Legalábbis általában ezt tapasztaltam eddig. Durva voltam, de nem rosszindulatú - szóval ne fogyj, hanem hízzál, ne is keveset! Kb. 10 kg kell rád, hogy csinos legyél! Egy nőnél az a szép, ha van egy kis melle, feneke, ne akarj ezekre a csontváz modellekre hasonlítani, akiknek kilátszik a csontjuk!!
2008. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
azért ez a súly annyira nem vészes, ha neked tetszik, de az biztos hogy inkább híznod kéne, mint fogyni!!
2008. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Semennyit nem kell fogynod, számítsd ki a BMI-indexedet!

Attól tartok, fennáll esetedben az anoreia veszélye - én nem rosszidulatból, hanem aggodalomból mondom!

Kérlek olvasd el ezt az oldalt! Maradj ki ebből!!!

[link]

Kedves szitkozódó kérdező! Szerinted ha valaki véleményed szerint hülyeséget csinál, attól el fog állni ettől, mert lepicsázod?! Segíteni kell, nem ítélkezni!!!

2008. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%

Szerintem se akarj fogyni...

Én speciel 159 cm vagyok, és 54 kg. S nem vagyok kövér, sőt, mások szerint is pont jó. Voltam én már 45 kg is, mikor nyombélfekélyem volt, de lötyögött rajtam még az S-es gatya is! Nem kívánom vissza azt az időszakot.

2008. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
szitkozódó válaszadót akartam írni, bocsi
2008. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!