Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy bajt csináltam? Keményitö...

Nagy bajt csináltam? Keményitö napon etten ecetes uborkát. (nem sokat)

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hajrá! Hála az égnek már nincs vizitdíj, úgyhogy legalább anyagilag nem lesz olyan megterhelő.
2010. jún. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

oké :)

Kössz a jó tanácsot! -.-"

2010. jún. 4. 17:23
 13/15 hangszoros válasza:

Ha elolvasod Szendi Gábor "Paleolit táplálkozás" c könyvét ( Ne ilyedj meg csak 276 oldal a 34oldalas irodalomjegyzéket nem kell)Tisztán fogsz látni kaja ügyben, Ha élsz is vele nem lesz súly problémád, meg egyebbek.

Egy természetgyógyásznő _nem kókler_ mintha azt mondta volna, hogy a neten fenn van

2010. jún. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó ezt én olvastam és nagyon sok igazság van benne.Bár szerintem betarthatatlan de nem rossz!! Az alapgondolat igaz és elgondolkodtató.

Én ötleteket szedtem ki belőle:)))

2010. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

A keményítő mióta nem szénhidrát? A gyümölcsöket alkotó gyümölcscukrok mióta nem szénhidrátok? Már általános iskola 7. osztályos kémiájával megbukik ez a marhaság.

(Ja, olyat az USA-ban nem tanulnak, ott el lehet adni ezt a blődséget a kreacionizmus és egyéb, valláskárosultságokkal fertőzött embereknek.)


A paleolit diéta biztos jó, csak nagyon drága. Nem a könyv, hanem a hozzá való kaja. Nem ehetsz kenyeret hozzá, csak azért hogy jóllakj, hússal kell jóllaknod. (Nem nem vehetsz hozzá még barna kenyeret sem, sem babot, borsót, semmiféle tésztát.)

Haverom apósa, aki jól menő ügyvéd, ő csinálja. Meg van vele elégedve, bár a lényegesen kevesebb szénhidrát miatt fáradtabbnak érzi magát, főleg szellemileg (ami egy ügyvédnél nem előnyös).

2010. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!