Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Este 6-kor szoktam vacsorázni,...

Este 6-kor szoktam vacsorázni, de lefeküdni csak 11körül, mert a kisfiam addig többször felkel. Mit csináljak, ha már nagyon éhes vagyok, mert nem merek enni, félek, hogy nem fogyok le? Megehetek egy almát vagy egy kis ananászt (gyümölcs) formájában?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy tudom, hogy este már nem jó gyümit enni, mert éjjel akkor az nem jó hogy akkor erjed a gyomrodban amikor alszol vagy micsoda, valahol olvastam ezt. Persze volt amikor lefekvés előtt megettem 1 kiló szőlőt :)


Szerintem az alma az jó, nagyon egészséges az ananász pedig zsírégető hatású is kicsit :) És inkább ezt mint pl egy szelet sütit.


de ha megeszed, ne legyen bűntudatot. Finomat ettáél, egészségeset, sok vitamint vittél be, jót tettél ezzel a szervezetednek. És + 1 almától nem hízol el.


Esetleg napközben úgy kalkulájl az evéssel, hogy " ezt most kihagyom, este még úgyis megeszek egy almát" :)

2008. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem este ne egyél gyümölcsöt.Fele legyen a vacsorád az ebéd mennyiségéhez képest.Szerintem nem fontos tartani a hat órai vacsorát,kitolhatod nyolcig,mert ha tizeneggyig fentvagy,eltelik két óra hossza a lefekvésig.
2008. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugottan ehetsz mert ha nem eszel akkor eyből izmot bontassz le!

a video vége a lényeg: [link]

2008. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!