Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napos diéta vagy Norbi...

90 napos diéta vagy Norbi Update? Kb.20 kilót kellene fogynom.

Figyelt kérdés

Melyik egészségesebb? Melyiknél nem lesz jojó-effektus? Melyikkel lehetne leadni 20 kilót?


Köszi a segítséget! :)


2010. jún. 22. 10:40
 1/10 bp1985 válasza:

Szia!


Nekem egyik ismerősöm csinálta, de eléggé szenvedéses ez a 90 napos. Ráadásul már vissza is szedte. Norbis elvileg jó.

2010. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Inkább diétázz. Menj el egy dietetikushoz, ő ad étrendet és javasol mozgásformát. Így lassan de biztosan eléred a megfelelő súlyod és nem szeded vissza (ha figyelsz utána is, hogy mit eszel). Sok sikert, akármelyik módszert is választod. :)
2010. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezek közül muszáj választanod, akkor inkább Norbi update, mert abban legalább nincs vacsorára sütemény meg zsírszalonna. De szerintem a méregdrága update termékeket ne vedd meg, csak az elvet kövesd, és az alapanyagokat válogasd meg eszerint.
2010. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Szia!


Ha azért vagy túlsúlyos, mert túl sokat eszel, szerintem nem érdemes ilyen diétákkal foglalkozni, amik ennyire előírtak. Leírom neked is az én módszerem, bár én sokat szenvedtem a betartásával, ugyanis ennél van a legnagyobb kísértés. A lényege, hogy minden étkezésnél csak a megszokott mennyiség harmadát/negyedét e ttem. Én személy szerint a vacsorát teljesen száműztem, helyette beiktattam naponta 1-1,5 óra edzést. Nagy önuralom kell hozzá, hogy ne egyél többet, de megéri, bár nehezen fog megindulni a fogyás, de én ezzel a módszerrel valamivel kevesebb, mint 1 év alatt 35 kilót fogytam, egészségesen, és mellette izmosodtam is az edzés miatt. Az egyetlen hátránya, hogy nem állhatsz vissza a nagyobb adagokra, tehát tartani kell amit elkezdtél, de kb 1 hónap alatt gond nélkül rááll a szervezeted. Jojó-effektus különben is csak annál alakul ki szerintem, aki a fogyókúra után visszaáll arra az életmódra, amit előtte folytatott.

2010. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek 11:04-gyel.
2010. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! :)
2010. jún. 22. 11:13
 7/10 anonim ***** válasza:

A Norbi módszer nem diéta, ÉLETMÓDVÁLTÁS. Tehát változtatnod kell a szokásaidon.


Az én történetem nagyon tanulságos: 9 hónap alatt Update-el lefogytam 33 kilót.... Aztán jött a karácsony.... Ugyanúgy faltam, ettem mint régen. Aztán elmúlt a karácsony és vele az életmódváltás is. Visszatértem a régi stílushoz.

Eredmény: 1 év alatt visszajött 17 kiló.

Most újra kezdtem. Eddig -12 az eredmény.

2010. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fél év alatt leadtam 12 kilót, azóta se híztam vissza. Tudom,ez nem sok, de nem is szenvedtem közben. Az én módszerem: -normális reggeli /vajas kifli, sonka, paradicsom, de volt szalonnás rántotta is néha/. átlagos ebéd, és délután már csak zöldség, gyümölcs, párolt hal, natur joghurt. Az utolsó étkezés fél hatkor. Hát, náolam ez vált be. Ja, és hetente kétszer 20 perc bicajozás. Hát ez az én lassú, kényelmes fogyásom története.
2010. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. jún. 24. 08:57
 10/10 anonim válasza:
20%
Én mivel nem tudok fogyizni iskola időszakban ezért nyáron szoktam. Tavaly 3 honapig koplalás(nem olyan nagyon koplatlatam valamikor olyat ettem ami sok kaloriát tartalmaz de nem tudtam) és sportoltam. Csak 1 kiló ment lerolam, de mindenki többnek találták. Ahova csak mentem azt mondták milyen sokat fogytam meg az iskolában is észre vették. Szerintem nem érdemes a Norbi "szereit" megvenni, mert nagyon drágák. Szerintem akik előttem felsorolták a módszereiket elég jó. Most én azt tervezem, hogy keveset eszek és a közelünkben vagy egy nagy domb és arra minden másnap felbicozni. Meg focizni.
2010. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!