Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez belefér diéta alatt? Egy...

Ez belefér diéta alatt? Egy Norbi péksüti?

Figyelt kérdés
55 kg vagyok,173 cm tudom,hogy ezzel nem kéne fogyjak,de most a nyári szünet alatt fölszedtem fél kilót,azt szeretném leadni.Szóval diétás napi étrend alatt egy db Norbi péksüti belefér?Most megyek olyan helyre és ha tényleg nem hízlal akkor én kipróbálok egy dbt.
2011. júl. 6. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
-.-'
2011. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom,biztos ez szánalmasan hangzik,hogy fél kiló miatt diétázom,de hidd el sokkal jobban érezném magam,ha tudnám,hogy ugyanannyi a súlyom.Mert a hízás is így kezdődik...elhagyod magad,föl jön fél kiló.Mit számít az?Jön a következő fél kiló,azzal se kell foglalkozni,mert egy kg sem a világvége...aztán mire észreveszed feljön 4 kg és utána már sportolni,sem sportolsz,mert eltunyáltál.Szóval engem megnyugtatna,ha nem lenne itt az a fél kiló.Ezért lécci normális válaszokat!
2011. júl. 6. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Fél kiló? Elmész kakálni és lemegy -.- Főleg hogy 55 kiló vagy 173 centihez. Nem diéta kell neked, hanem pszichológus.
2011. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 bix ***** válasza:

fél kiló ingadozás az lehet a hormonális ingadozásoktól (fiatal vagy, esetleg menstruációs ciklus, stb), egy kicsit több folyadékraktározástól (ami így nyáron mindennapos), vagy olyat ettél ami nehezebben emészthető, azaz több a bélsár benned.


normális, aktív életvitel mellett nem kellene fél kilókon aggódni.

2011. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elvileg a Norbi süti azért Norbi, mert egészséges és nem hizlal, én mondjuk inkább gyümölcsöt ennék, ha a minden Norbi süti olyan ízű, amit egyszer ettem. Vagy valami teljes kiőrlésű lisztből otthon készült cuccot.
2011. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy nőnek normális esetben 2-3kg-t is ingadozik a súlya a ciklusa függvényében. Plusz ahogy a felettem lévők is írták, más oka is lehet. Felesleges diétáznod. Elég,ha sportolsz heti 2-3 alkalommal.

(Bár szerintem még egy kis plusz kg sem ártana)

2011. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jajj de agyonvernélek:D Fél kiló miatt mi a faxomat sikogatsz? Én a helyedbe inkább levágnám a 2 mutatóujjamat úgy talán lemegy fél kiló-.-''
2011. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kissé nyersen fogalmaztak, de igazuk van, a ciklusodtól függően ingadozhat a súlyod akár 2-3 kg-t is. De attól is függ, milyen rég voltál wc-n és mennyit ettél/ittál aznap. Ha megiszol fél liter vizet, az máris fél kg súlynövekedés okoz, ezt jó, ha tudod.

Egy péksüti egyébként akkor is belefér a diétába, ha nem norbis, csak ne desszertnek edd, hanem reggelire/ebédre/vacsorára. NAPI egy péksüti viszont feleslegesen egészségtelen, akár norbis, akár nem, akár diétázol, akár nem.

2011. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fél éve nincs mensim szal az 100%,hogy nem...reggel méreckedtem,wc után,ruha nélkül és úgy voltam 55,az 54.5 helyett.Ezek után ki mondja,hogy ez nem hízás volt?
2011. júl. 6. 21:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Fél éve nincs menstruációd? Talán azért mert kórosan sovány vagy -.-'
2011. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!