Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A pizzatésztát hogyan készítse...

A pizzatésztát hogyan készítsen el? Rendes fehér lisztből, vagy nem? Élesztőt rakok bele, két tojást, vizet, cukrot, sót, pici olajat!

Figyelt kérdés
2007. febr. 2. 15:50
 1/4 anonim válasza:
100%
nem kell hozzá más, csak fél liter víz, fél kg liszt, só, szárított élesztő, pici só.
2007. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
50dkg liszt,1 csom.szárított élesztő,2 evőkanál étolaj,pici cukor,csepp só,1dcl tej és annyi langyos víz,hogy sem túl lágy sem túl kemény tésztát kapj!Fontos a tej is langyos legyen!
2007. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lisztet használtok hozzá?
2007. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bumbi02 válasza:

én pizzalisztet használok hozzá ( ABO MILL) nagyobb áruházakban lehet kapni sztem mind1ikben..

60dkg liszt

1deci olaj

4 deka élesztő

3 deci viz

pici só

én igy csinálom, mindig sikert aratok vele:) az eredeti tésztában nincs tojás:)elvileg.. bár ki tudja mi az eredeti és mi nem :)

2009. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!