Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mással is előfordul, hogy...

Mással is előfordul, hogy akár két-három hétre is megáll a mérleg szerinti fogyása a diéta alatt?

Figyelt kérdés
Velem most ez történik, és kicsit elbizonytalanidtam, hogy jól csinálom-e... Nem a könyv szerinti Atkinst csinálom, de lényegében mégis azt, minimális szénhidrátot eszem, csak amennyi a zöldségekben van.
2010. dec. 5. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


nekem közöm nincs az atkinshez, de azért irok. igen! nekem is megállt, nem adtam fel, pedig nagyon elkeseredtem, mert mindent nagyon jól csináltam, nagyobb volt a kezdeti elhatározásom, mint bármikor máskor. már majdnem pityeregtem a mérlegen, mert nemhogy nem ment le, de még jött is fel fél kg.. na akkor aztán tényleg kiborultam. de a lényeg, hogy nem hagytam abba, folytattam, és hirtelen megint gyorsabban mentek le rólam a kilók! utána megint megállt 1-2 hétre.. szóval átlagolva heti 1 kg simán lement. ne add fel, jó lesz! :) megindul, megigérem! csinálj mindent úgy, ahogy eddig. ja én mikor stagnáltam, a centik mentek lefelé! úgyhogy hajrá :)iszol elég vizet? mozogsz eleget?

2010. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ismerős probléma. Volt, hogy 2 hétig semmit nem moccant a mérleg, aztán meg 2 nap alatt ment le 1 kg. A fogyás üteme nem egyenletes sajnos, ne keseredj el (bár nagyon kedvét tudja szegni az embernek, de normális a jelenség).
2010. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Lelket öntöttetek belém! Köszönöm! FIgyelem tovább a mérleget és nem adom fel. És valóban centiben ézem, csak a kilók, hát azok most makacsul ragaszkodnak hozzám... :-(
2010. dec. 6. 21:13
 4/9 anonim válasza:
A zsírszövetek átalakulása okozza ezt az ideiglenes állapotot. Amikor leáll a kg-ban mért fogyás, akkor nyílnak meg a legjobban a zsírszövetek arra, hogy táplálékot vegyenek magukhoz. Ha valaki ilyenkor abbahagyja a fogyókúrát nagy esélye van, hogy jobban visszahízik, mint korábban. De aki kitartó, az pont ennél a stádiumnál éri le, hogy a zsírszöveteitől megszabaduljon. Sok sikert!
2010. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2010. dec. 8. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is stagnálok most. Kiborító kicsit. Kitartás. Neked megindult már újra a kilókban mérhető fogyás? Szurkolok!
2010. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nálam még mindig semmi! 3 és fél hete semmi! Amikor mérlegre állok úgy érzem, hogy kihajítom a kukába az egész szerkezetet. :-(
2010. dec. 14. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni. A mérleget kidobhatod :) ilyenkor próbálj centizni. Valaminek történnie kell. Olyan nincs, h kevesebbet eszünk és soha többet nem fogyunk :D

Van egy olyan teória is, hogy ha valaha sokáig (Min félév) tartottál egy súlyt, azt megjegyzi az agyad és ha alá akarsz menni, akkor csak nagyon küzdelmesen lehet. Nem tudom ez igaz e tény, h én több évig voltam ennyi kilogramm, amiről most nem akar megmozdulni.


Előző voltam.

Kitartás ;)

2010. dec. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Lehet, hogy igaz. Én egy éve vagyok ilyen, szoptatás alatt híztam meg nagyon. Már nem szoptatok és szeretnénk lefogyni. Én is abban bízom, hogy előbb-utóbb meg kell indulnia. Neked is kitartást!

2010. dec. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!