Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mit gondoltok erről az "edzésp...

Mit gondoltok erről az "edzésprogramról"? (saját)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, lány. 170 cm 60 kg. Szeretnék egy pár kilótól megszabadulni, de jobban szeretnék izmosodni.

Szóval ha reggel futnék 25-30 percet suli előtt (kalória égetés szempontjából) kondizénk egy órát, főleg felsőtestre és combra szeretnék erősíteni. Ezek után este görkoriznék egy órácskát( vagy amennyire erőm van) hogy formáljam a lábaim.

Na szerintetek beválna ? Kérlek írjatok!!


2011. aug. 30. 18:47
 1/8 anonim válasza:
0%
Fogyás szempontjábol szerintem semmi szükség erre edzés és izmosodásra annál inkább ha azt akarod !! 170 centivel 60kg szerintem ideális o.O izmosodás meg majd látod ha elég :D kondizás alatt nemtudom mit értesz de felülés az kell tuti o.O
2011. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eddig mennyit mozogtál?


ÉS a fent leírtakat minden nap szeretnéd?

2011. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

rendszeresen futok (heti 4-5 alkalommal) bár most inkább a görkorira vagyok rászokva, mert így jön velem a barátnőm is.

egyébként heti 6 alkalommal akarom csinálni, mert szüksége van az izmoknak a pihenésre. a kondit pedig 5 alkalommal mert a suliban van a konditerem.

2011. aug. 30. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
bocsi, de 16 évesen talán a tanulásra vagy más hasznos dolgokra kéne áldozni...nem aztmondom, hogy ne sportolj..de ennyit?..reggel..este..?...nem hollywood-i sztárok vagyunk, hogy más dolgunk nincs, csak hogy tökéletes testünk legyen...és ezt nem rosszból írom...csak ahhogy olvastam, elképedtem, hogy az embernek rendes gyerekkora nem lehet, mert mindenhol a retusált szépségek néznek velünk szembe..
2011. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

a fogyás és az izomtömegnövelés nem megy egyszerre, és ez nemcsak az edzésen múlik hanem a kajáláson is. amúgy meg ha már úgyis jársz kondiba ne csak fuss vagy korizz mert az nem a leghatásosabb kardió mivel a pulzus egy idő után beáll egy adott szintre. így kevesebb zsírt égetsz.

de olvass itt utána: [link] van edzésterv és étred is

2011. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tanulásra van időm. 4-8 volt az átlagom tavaly is. barátaimra is bőven, mindig együtt megyünk korizni, nem leszek 40 kilós p*csa, csak egyzserűen idegesít, hogy anyum mindig azzal jön h lassan már több kiló vagyok mint ő...
2011. szept. 1. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
ha edzel még több leszel,mert az izom nehezebb mint a zsír
2011. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öröm, hogy ennyit sportolsz, ezzel semmi baj nincs! Ha fogyni szeretnél, tessék megreformálni a kajálásod, igaza volt az egyik válaszolónak. Szerintem neked az is elég, ha kiiktatod a cukrot és a lisztet és vacsorára már csak sovány húst eszel vmi zöldséggel. Sok sikert! Biztosan nagyon csinos leszel:)
2011. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!