Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan formáljam a FENEKEM?...

Hogyan formáljam a FENEKEM? Mitől lesz kisebb? :// 16/L

Figyelt kérdés

Nem akarok fogyókúrázni,mert vékony vagyok(168cm-50kg),de a fenekem a derakamhoz képest Óriási =(((( mit tehetnék ellene? nagyonn zavar:// Anya azt mondja,hogy nem sok mindent,mert elkezdtem nőiesedni és szélesedik a csípőm meg a fenekem:/

DE AKKOR IS ZAVAR!!! NAGYON!! :((


2011. szept. 29. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha a melled is elkezd nőni, abból is fogyni akarsz majd? :D

Csak figyelj oda, hogy ne hízz nagyon, mozogj, sportolj (bármit), a többi majd alakul. Jó lesz az. :)

2011. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

1 - diétázol (+sport), és akkor sajnos még gebébb leszel, mert máshonnan is megy le.

2 - izomépíteni kezdesz (tömegnövelő étrend), kemény súlyzós edzéssel, mindent betartva és ha már elég izmot szedtél magadra, mehet a szálkásítás - így már nagyobb izomtömeged lesz, és nekiállhatsz szálkásítani, azaz a zsírt lefaragni. Ez hosszú, nehéz és kegyetlen nagy elszántságot igényel.

3 - zsírleszívás. Drága és bizonyos kockázatokkal jár, nem tudom 18 év alatt vállalják-e egyáltalán, de gyorsan megszűnteti/enyhíti a területi zsírproblémát.

2011. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 joe90210 válasza:
84%
Nekem például tetszik a nagy fenék...Ha lesz egy párod,aki elfogad így, akkor nincs min izgulni, és ne aggódj, lesz jelentkező bőven :)
2011. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 valasz88 válasza:
100%
Ez alkat kérdése, csak egy testrészről nem nagyon lehet fogyni, de annyit tehetsz, hogy például eljársz futni, mert az a feneket/combot nagyon jó dolgoztatja.
2011. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hogy vagy??? válasza:
80%

Én bírom az olyan nőt akinek szép nagy feneke van :P

Hol is laksz te?? :) (bár én inkább az a típus vagyok akinek többet jelent a belső, mint a külső!!!)

2011. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

valasz 88 nak: Lehet hogy dolgoztatja de attól nem lesz helyi fogyás. Olyan nincs.

Kérdezőnek:

Tudom nem ez a kérdés de ha nem narancsbőrös vagy ilyen hájas akkor jól néz ki a nagy fenék. Főleg ha mellé szép cicid is van. :)

2011. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek :))

Valószínűleg amíg nem találok újra v.mi sportot,amit szeretek addig kondiba fogok járni az egyik b.nőmmel :DD

Nem jó hogy nem csinálok semmit,nem ehhez vagyok szokva, és mozgáshiányom is van,szóóóval addig kondi...amíg nem találok v.mit :))

2011. okt. 15. 19:05
 8/8 anonim válasza:
Rakj már ki valami képet mert lehet hogy anyudnak van igaza, meg nem is olyan nagy a feneked. Amúgy hidd el, sok pasinak tetszik a nagy fenék ;]
2011. okt. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!