Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy formáljam az alakomat,...

Hogy formáljam az alakomat, ha ezek a paramétereim?

Figyelt kérdés

174cm/57kg

Mb:80cm-Db:71cm-Csb:88cm

19/L

Tehát gondolom pociból kéne fogyni. Előre is köszönöm a segítséget:)


2011. márc. 10. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy min 6-7 kg izmot HÍZOL magadra!
2011. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem is inkább izmokat..mert erre már nem kell fogyni:)
2011. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jó, de azt olvastam, hogy fogyni kell, ha valakinek 0,81körül vagy fölött van a db-csb aránya, és kiszámoltam, és a 71es db iszonyat soknak számít ezekszerint

Az álomarány 90-60-90 úgyis messze, mert nincs akkora mellem. De a csípőbőségem okés. De inkább szeretnék lapos, mint izmos hasat.

Vmi diéta? (vashiányos vérszegénység miatt sok húst kell ennem)

2011. márc. 10. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan akarsz már fogyni? Az lehet, hogy az az ideális arány, de ha nem olyan az alkatod? Biztos vékony vagy és csinos, de ez alkat kérdése, neked kicsit vastagabb a derekad.
2011. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hullahop karikát próbáld meg, ha ez a gond, hátha.

A 80-as melledből tényleg nem kéne fogyni, de ha fogysz, akkor úgyis fogsz onnan. 57 kg meg már így is kevés a 174 cm-hez.

Fiús/szögletes/banán alkatnak hívják ezt, ami genetika, sokat nem tehetsz, el kell fogadnod.

(Nekem sem tetszik a sajátom, 103-78-102 jelenleg, nekem is jó vastag a derekam:-S)

2011. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Diétával ne probálkoz,már túl kevés a test tömeged .

Ha a hasad íritál , csak a felülést tudom javallani , mégpedig.

A szokásos poz hátadon fekszel , és hogy a gernced ne fájon emeld fel 90 fokba a lábaidat ,ted keresztbe és probáld felhuzni a hasaddal magadat tarkon a kéz .

2011. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés:)
2011. ápr. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!