Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Nagyon elszaladt ma velem a...

Nagyon elszaladt ma velem a ló? (1500kcal-os étrend)

Figyelt kérdés

Ma ettem:

2 db melegszendvics szalámival

1 db MARS csoki (leesett a vércukrom, muszáj volt)

7 db üres palacsinta sima kakóporral

80 gramm főtt tészta + 20 gramm gomba pörkölt.


Jellemzés:

Melegszendvics 2 vékony szelet kenyér + pár vékony szalámi. A palacsinta papir vékony.


Úgy érzem sokat ettem, de nem laktam jól :/

Nagyon elcseszettnek érzem a mai napi kajálást.

Máskor 1300ból elvagyok, és jól is lakok :P


2011. okt. 6. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez bőven van 2000kcal is. De tök mindegy,egy nap nem oszt nem szoroz.
2011. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
NEm lehet h menstruálni fogsz? Mert nekem akkor jön rám a kajálhatnék, és olyankor nem is lakom jól, bármit is eszem :/
2011. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Menstruálni aligha. Fiú vagyok.

Remélem nem térek megint rossz útra.

10kg-t már sikerült ledobnom kb egy hónap alatt. Van miből fogyni...

2011. okt. 6. 19:14
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Ne kergesd a halakat, dagi.
2011. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
nagyon. nehogy féldekával nehezebb legyél mint kéne mert baj lesz...
2011. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Anya. Ma szénhidrátot ettél szénhidráttal. A csoki meg ráadás.Igazad van. Elrontottad.
2011. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
hát bizony ez sok, ráadásul mind szénhidrát, de egy nap miatt nem lesz semmi bajod :) holnap igyekezz jobban odafigyelni és persze ledolgozni a mait !
2011. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
42%

fiacskám, ha nagyon vágysz mondjuk a kenyér után lehet venni szénhidrát csökkentett-et aminek a kalóriája is jóval kevesebb...meg vannak cukormentesebb csokik amik szintén kevesebb kalóriát tartalmaznak. hány éves vagy és hány kiló?

10 kiló eléggé sok egy hónap alatt...

2011. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csupa extragyorsan felszívódó vacak fajta szénhidrát, rengeteg cukor, nulla fehérje (a pár vézna szalámi és a 20 gramm gomba az semmi), nulla zöldség, nulla vitamin vagy rost, nulla telítetlen zsírsav - és még csodálkozol, ha a vércukrod mélyrepülést végez és kopog a szemed az éhségtől?


Szénhidrátból lassan felszívódót egyél (zab, rozs, teljes kiőrlésű gabonafélék, cukormentes müzli) sok fehérjével (sovány hús, hal, túró, tojás, túró), baromi sok zöldséget, napi sokszor keveset, a nap vége során a szénhidrátokat csökkentve, a fehérjét növelve. Zsírszegényen étkezz, zsírsavak pótlására lenmag vagy lenolaj, halolaj, tökmagolaj vagy pár szem olajos mag. Sok folyadék kell (víz, cukormentes tea).


Így stabil marad a vércukrod is, és nem tör rád, hogy minden vackot pánikszerűen összezabálj.


Ha nagy a túlsúlyod (márpedig ha egy hónap alatt 10 kiló lement akkor vagy nagyon koplaltál, vagy tényleg bálnaméretről indultál), akkor ne csak a kalóriákra figyelj, a szénhidrátbeviteled csökkenteni kéne (kezdve azzal hogy a cukros sz.arokat elhagyod), a fehérje pedig testsúlykilónként minimum 1,5 - 2 gramm vagy több, és baromira sok vitamin kell.



De ha ez egy ilyen kivételes nap volt, ne ess pánikba, egy-két nappal, de még egy pocsékul kajálós héttel se romlik el semmilyen diéta vészesen. Viszont azért leírtam az evidenset, ugyanis ha már így beindult a fogyásod, már rég tisztában kellene lenned azzal, hogy mit kéne enned, és mitől leszel farkaséhes...

2011. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Javárj, te "máskor" 1300 kcalból simán elvagy, HÍMNEMŰKÉNT, nagy túlsúllyal?

Akkor te vagy nagyon rosszul számolsz, vagy valami emésztési és/vagy hormonális zavarod van, vagy öreg, törpenövésű és ágyhoz kötött vagy, vagy a kevés XY kromoszómás anorexiások táborát erősíted, vagy nagyon durván koplalsz... de ez semmiképp se normális.

2011. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!