Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit tehetnék falási rohamok...

Mit tehetnék falási rohamok ellen? Valami tea? Nagyon rossz, konyhán dolgozom,3-4 napig tudom tartani a 1500kcal-t, de van hogy eldurran az agyam, és 3-4000et is megeszek. Nem is vagyok éhes, ha tele vagyok akkor is falnom kell, az ízekért.

Figyelt kérdés
szörnyű, 20kgot híztam. a sporttal nincs gond,szívesen futok, görkorizok napi minimum fél órát de inkább többet. viszont az evés kín szenvedés.
2011. ápr. 2. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van:(

Kényszerevő vagyok, de megpróbálom magam rendbe tenni. Egyszer már sikerült.

2011. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát rossz hírem van : ezt a problémádat csakis egyedül te tudod megoldani.Hiába is vársz bárkitől segítséget,azt,hogy ne kezdjél el falni, kizárólag te egymagad akadályozhatod meg.
2011. ápr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elismerem, nagyon nehéz lehet így fogyózni, de képes vagy rá! Íme néhány tanács:


-Rágógumi! Vegyél változatos ízekben és ha megéhezel kajaidőn kívül rágjál el néhányat, ha kimegy az íze azonnal rághatsz másikat.

-Nagy pohár víz (esetleg kevés citrommal).

-Ha éhes vagy gondolj arra, hogy ez nem azt jelenti, hogy enned kellene (evésidőn kívül) hanem csak az az érzés, ahogy ég a zsír :-)

-Gondolj arra, hogy minden extra zsíros falat amit nem eszel meg, téged erősít a célod elérésében. Nézz végig a sok kaján és légy büszke, hogy ma is megálltad, és nem ettél belőlük, hanem tartottad az étrendedet!

-Számold ki, hogy mennyi kalória van x nasiban, pl. egy rántott húsban, gondolj arra, hogy ezért neked másfél órát kell görkoriznod, hogy ledolgozd...elveszett a tegnapi tornád...

-A lényeg, hogy soha ne add fel.


Nagyon sok sikert és kitartást kívánok neked!!!

2011. ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, főleg az utolsó hozzá szólónak, ez a rágó jó ötlet :)
2011. ápr. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!