Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan tudnék szerintetek hízni?

Hogyan tudnék szerintetek hízni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 17 éves, (nem rég kezdtem el serdülni, és még javában növök) utolsó évben 10 centit nőttem, és előtte pedig 15 centit... így most 180 centi 53 kilogramm vagyok. ez elég vékonynak tűnik, főleg hogy semmi háj ebből nincs, csak izom, a sportolásnak köszönhetően.


egy napi kaja mennyiség:

reggelire 2 tál műzli, tele pakolva mindennel (300 gramm)

uzsonára 2 szendvics, majd a menza kaja, amiből a levest ki szoktam hagyni, mert elég gyér a felhozatal. Utána 3 órakor hazaérek, akkor eszek még anyám fősztjéből (leves, második) 5-kor lemegyek tele tömöm magam csokival, és eszek egy pár szelet kenyeret. Este eszek 2 joghurtot, és lefekvés előtt (1-2 órakor) eszek valami jó zsíros szaftos kaját mindig...



ÉS ALIG HÍZOK!!! nem hiszem el! 2 éve tartom a súlyom. (najó 3 kilót híztam... de más ennyi kajával egy hétre beér)


Ugye le fog állni ez az egész, ha beálltam az ideális testmagasságra? :O


2011. okt. 9. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan emberek (főleg ilyen fiatal korban), akik képtelenek tömeget növelni. Ez van, sajnos nem nagyon lehet vele mit kezdeni. Érdemes több fehérjét fogyasztani (húsok, tejtermékek), és fekvőzz, guggolj, húzódzkodj, aztán ha van kedved, menj el konditerembe, hogy szedj fel valami izmot.
2011. okt. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sport, nem tingli-tangli torna, hanem masszív izomépítés + tömegnövelő étrend
2011. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen idős koromban 184centi/58 kilóval mindenféle izomzat nélkül kezdtem el testépíteni. most 20 vagyok ,sajnos nem töretlenül haladtam előre, és nekem sose volt jó étvágyam. A lényeg hogy bő másfél év alatt 73kiló lettem, teljesen szálkásan.Mondjuk ezt nem sikerült megtartani de kajálás és eddzés nélkül is beálltam 68 kilóra.


Amúgy eddig volt a nyúlás és serdülő kor után meg majd jobban utoléred magad vastagságban is, elméletileg.Legalábbis engem annó azzal nyugtattak hogy majd úgyis vastagodok.Szerintem sokat rásegítettem annó a gyúrással.

2011. okt. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Több fehérje - érdemes lenne vmi fehérjeturmixba belepróbálni, ami a napi kaján felül jönne, és mellette kifejezetten izomtömegnövelő edzés.
2011. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ekeke ***** válasza:
Semmit sem kell tegyél. Mozogj úgy ahogy élvezed, a testedet hormonok szabályozzák, ez ellen csak hormonokkal lehet beavatkozni. Majd 30 után leszel olyan, amilyenre vágysz:) Lelassul az emésztésed, hatékonyabban fogja kivonni a kajából a tápanyagot, férfias-felnőttes leszel. Ne siess:)
2011. okt. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hasonló gondokkal küzdök, nálam az hozott eredményt hogy sütéshez, főzéshez olaj helyett (amikor lehetett) zsírt használtunk...
2011. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyél pinaszört.
2011. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7 válasza.: te hülye vagy! xD
2011. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A leirtak alapján én arra gyanakszom hogy gibbonuszod lehet! Ez egy igen ritka fejlődési rendellenesség de előfordul ebben a korban. A szervezeted elkezdte az átalakulást, hamarosan meghosszabbodnak a karjaid, kiszőrösödsz és egyre többet fogsz majd faágakon lógni de nem kell megijedni az ugyanúgy te leszel csak éppen már a gibbonfélék családjába fogsz tartozni! Remélem tudtam segiteni és nem ilyedtél meg nagyon! Szia
2011. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!