Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167/53 nő vagyok. Vékonyabbnak...

167/53 nő vagyok. Vékonyabbnak látszom, mint általában mások ilyen adatokkal. Hogyan tudnék hízni úgy, hogy egészséges kajákat eszem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék süteményeket enni egész nap.

Jó étvágyam van, legtöbbször még éjfél körül is eszem, mégsem tudok hízni.


2011. okt. 3. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátom szerintem ettől hízik:

Mozzarellás csirkemell steak burgonyával, milánói makaróni/spagetti sok sajttal, füstöltsajtos kukoricás csirkemelcsíkok mogyoróburgonyával, gordon blue: sajttal és sonkával töltött vagy pulyka vagy sertés, kaszinótojás, pörkölt nokedlivel vagy tésztával, Baconos pizza és ilyesmik :)

2011. okt. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sporttól tudsz egészségesen hízni, izmokat kell fejleszteni ;)
2011. okt. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hizni nem célszerü, mert a súlyod optimális, ha hizol, akkor csak hájas, löttyedt leszel, formásabb nem. Viszont ha túl vékonynak érzed magad, akkor sportolj és szedj fel valamennyi izmot - akkor az alakod jobb lesz, és mégsem leszel túlsúlyos.
2011. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A korral majd jönnek a kg-k is. Örülj neki, míg csini vagy inkább! :) Persze lehet izmot növeszteni edzésekkel és ezzel nő a súlyod is és talán még jobban is nézhetsz ki majd úgy.
2011. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van hozzád hasonló alkatú ismerősöm, ő heti ötször kétórát edz. Így van annyira izmos, hogy nem nézik folyton leukémiásnak, mert ugye vannak combjai, de alapvetően még így is nagyon vékony. Viszont rengeteget eszik :) Irigylésre méltó!
2011. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a biztatást, de 43 éves vagyok :)


Akkor nem marad más, mint a kondi terem :)

2011. okt. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!