Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mennyire lesz nehéz lefogyni?

Mennyire lesz nehéz lefogyni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.as és hát picit kövér, szeretnék leadni 10 kilót májusig, de nem célom a súlygyarapítás inkább fogynék/szálkásítanék.

Haverjaim szoktak menni kondi terembe és gondoltam elmegyek és futópad,taposógép és egy kis szobabiciklizés.Heti 5szöri edzés és ha nem lesz izomlázam akkor még otthon egy kis futás.

Megfelelő étkezéssel sikerülhet?

14/F


2012. febr. 2. 19:58
 1/7 anonim válasza:

Szia!

14 voltam, és 120kg. 3 hónap alatt -30kg, és még fél év alatt -27 kg. Összesen 57kg. Ha kell tanács írj! Most 16 vagyok, és kondizok izmosodás végett.

2012. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem lenne nehéz, szerintem hány kövér ember lenne?
2012. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak nem mindegy, hány kg-ot, milyen körülmények között.

14 évesen 10 kg-ot pl sokkal könnyebben, mint 30 évesen mondjuk 30-at.

Iskola mellett több dologra van ideje, mint késôbb.

És azért az pozitív, hogy most akarja leadni, 10 kg nem a világ vége, hogy olyan nehéz legyen tôle megszabadulni.


Igen, de akkor az az étkezés tényleg megfelelô legyen (mind mennyiségben, mind összetételben), nem pedig valami hiperszuper villámdiéta, ami csak ront a helyzeten, pláne fejlôdésben lévô szervezetnél.

2012. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha fogyni akarsz sétálj sokat vagy fuss mindent átmozgat semmibe sem kerül/nincs kondi bérlet/ és a lábadon elég sokáig ottmarad az izom mégha abba hagyod is :)
2012. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Májusig 10 kilót könnyen lefogysz, ha sportolsz és vigyázol az evésre. Én egyáltalán nem kemény diétával és heti 3 szor 1 óra tornával újév óta 8 kilót fogytam 102-ről 93,6-ra.

13 éves fiú vagyok

2012. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha sokat mozogsz - szerintem célszerű minden nap, ha mást nem is de sétálni egyet mindenképpen. Felgyorsítja az anyagcserét - és odafigyelsz rá hogy mit és mennyit eszel - ne éhezz, lakj jól de ne érezd úgy kaja után hogy hú de tele vagyok, és egyél minél kevesebb kenyeret, tésztát, édességet. Szóval simán sikerülhet csak arra is figyelj hogy mindenfélét egyél csak valamiből többet ehetsz valamiből nem.

Sok sikert :)

Ui.: Én így fogytam 2 hónap alatt 30 kg-ot. Bár nekem sokból kel(ett) sokat fogynom.

2012. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dimitri 21 válasza:
Hasonló cipőben jártam én is... amit leírtál plussz egy kis odafigyelés étrendben és könnyen eléred a célod. Ehetsz bármit de a testedet képzeld el úgy mint egy kazánt ami kalóriával fűt,ami pluszt viszel be abból zsír lessz, tehát ha fogyni szeretnél vagy kevesebbet kell enned vagy többet mozognod. Tudnod kell hogy egy kiló zsír nagyjából 7000 kalória egy óra súlyzós edzéssel 300 körül égetsz el míg 1 óra aerob mozgás foci vagy kosárlabda körülbelül 6-700 kalóriát emészt fel. Sok sikert kívánok!:)
2012. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!