Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 83 kg vagyok, nehéz csontozatú...

83 kg vagyok, nehéz csontozatú,175 cm-es lány. Szeretnék lefogyni 69 kilóra, az volt az a súly, ahol jól éreztem magam. Milyen módszert és mennyi időt javasoltok, hogy a fogyás tartós legyen? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszíves, mert nagyon el vagyok kenődve. :-(
2008. okt. 29. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Szia én a Rubint Réka Dvdvel(Napi 20 perc önmagadért, Add önmagad 3) és az update módszerrel válatam könnyebbé.82 kg voltam és kb olyan magas mint te.Most 10 kgmmal kevesebb vagyok és jól érzem magam.Az a lényeg ,hogy az étkezésen múlik minden és kitartóan kell edzeni is.Fontos hogy életmódot változtass!Legfőbb dolog hogy el kell hagynod az olyan ételeket amelyek liszetet és cukrot tartalmaznak. Vagy minnél kevesebbet enni belőlük.Az elején nehéz elkezdeni de aztán hozzászoksz és már nem is hiányoznak.Jaj és az edzésnél az elején rögötön 3-4 kgmal kevesebbet mutat a mérleg, ami attól van hogy az eddig elraktározott vizet üríti ki a szervezet.Szóval ne ijedj meg és ne hagyd abba az edzést, ha a 3. héten ugyanannyit mutat a mérleg mert ha edzel akkor izmot is építesz és az felváltja a zsír helyét.:D Az eredmény már 1-1,5 hónap alatt látszik.Ha most elkezded nyára tuti alakod lesz!:D

Jaj és persze azzal hogy update módszerrel táplálkozok egészségesebb ételeket viszel be a szervezetedbe, mert ugye a finomítot cukor nincs a természetben!Nem kell persze minden update feliratú ételt meg alapanyagot megvenni hanem olyan alapanyagokkal kell dolgozi amiben nincs cukor(didabetikus,édesítőszerek) és liszt(azért ha mondjuk tésztát szeretnél enni akkor ajánlom a durumliszből készültet).Remélem hasznodra válnak a tapasztalataim!Sok sikert az életmódváltoztatáshoz!Jaj, és szeresd a tested, mert az segít a változások elérésében!

2008. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, azon vagyok, hogy tényleg sikerüljön életmódot váltani. Rékára és Bíró Icára tornázom felváltva minden nap, folyadékokkal nincs gondom, mert eddig is csak a vizet ittam meg, de mondjuk a péksütiket, tésztát imádom, erről kell leszoknom, vagy nagyon korlátoznom. Vacsoraidőben a legnehezebb, de kitartok! :-)
2008. okt. 29. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!