Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Szénhidrát szegényen kell...

Szénhidrát szegényen kell táplálkoznom. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A májfunkciómat kell helyre hoznom,de mindig ezt az Atkins diétát hozza ki.Nem vagyok cukros,nem akarok fogyózni.Akkor is e szerint étkezzek?PL nem ehetek zöldséget,gyümölcsöt?

2012. márc. 29. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi vagy ki "hozza ki"? Ha beteg vagy, menj orvoshoz, és kövesd az ő tanácsait!
2012. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz.Rosszul fogalmaztam.Az enterneten böngésztem.Tehát a dokim szeret olyan promóciós cuccokat rásózni a betegeire.Most is az Ergeront akarta ott helyben megvetetni velem.Mivel ez egy természetes alapú készítmény,ezért úgy gondoltam sima tisztító diétával is helyre tudnám hozni a májam.Csak nem tudom pontosan mit ehetek és mit nem.
2012. márc. 29. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy olyat kell enned amiben kevés a szénhidrát. Lehet kapni kalóriatáblázatot és abban benne vannak a kaják és mellettük az, hogy mennyi kcal(kalória), szénhidrát, cukor stb. Az szerint próbálj meg étkezni.
2012. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont olyan táblázatot kerestem volna.Sajnos nem nagyon tudok kimozdulni és a számítógéphez is csak ritkán jutok 2 pici gyerek mellett.Ezért ezt találtam a rövidebb útnak.
2012. márc. 29. 16:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Ó,de gyagya voltam.Már megvan a táblázat is.Tényleg nem volt időm rendesen kitalálni mi is keressek.
2012. márc. 29. 16:59
 6/7 anonim válasza:
Az orvosod egy f@sz. Menj olyanhoz, aki nem csak étrend-kiegészítőt, hanem konkrét ételek javasol. Ez így a normális.
2012. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az atkins csak ártani fog. Állj be egy egészséges normál étrendre. Napi 5ször kiaja 200g ch aminek nagy része lassú ch, reggel és eset csak lassú, többihez lehet kevés gyors
2012. ápr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!