Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Fogyhatok úgy h reggelire...

Fogyhatok úgy h reggelire kevés szénhidrát ebédre még kevesebb ebéd után már semmi szénhidrát?

Figyelt kérdés

arra gondoltam, hogy reggelire megengedek magamnak egy kis szénhidrátot (pl. egy kakaóscsiga) tízórai csak gyümölcs vagy joghurt! ebédre még kevesebb szénhidrátbevitel mint reggelinél és ebéd után uzsonnára és vacsorára csak sajtot húst illetve zöldséget eszek!

ezenkívül kétnaponta futok vagy sportolok valamit(görkorcsolya,otthon tornázás...)



szerintetek így fogyhatok?ilyesmit csinált már valaki?tapasztalat?

esetleg más már BEVÁLT ötlet?


2010. ápr. 14. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A kakaóscsiga nem "kis" szénhidrát, hanem cukor-, liszt- és kalóriabomba, ráadásul hamar éhes leszel tőle.

Teljes kiörl. kenyérből kell szendvicset enni, sonka, sajt, többféle zöldség hozzá. Egyébként jónak tűnik.

2010. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak egy szelet kalácsot ettem reggelire egy kis lekvárral...megnéztem benne van a 20-25 g szénhidrátban szoval még az atkinsbe is belefér szerintem...:D
2010. ápr. 15. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Te jól érzed magad ?????? ( gondolom igen , a lekváros kalács után )


Az Atkins egyáltalán nem engedélyezi az ilyen szénhidrát és cukorbombákat sem reggel, sem délben, sem este

Légyszives ne nevezd ezt Atkins-nak, mert itt még vannak kezdő Atkins-osok is és csak rossz példát mutatsz nekik

Ez 0 Atkins, sajnálom

2010. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!