Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Lehet-e enni Atkins diéta...

Lehet-e enni Atkins diéta alatt bacon szalonnát? Mert a talált receptek alapján, igen, de ma megnéztem a csomagolást, és van benne glükóz szirup.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha bacon szalonnával akarsz diétázni, ott gond van. Halott ügy az egész, és hozzáteszem, nem a glükóz sziruppal van a gond...
2009. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Bacon=szalonna(angol nyelven)
2009. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, elég sok receptben találtam bacon-t. Olvastál már egyáltalán az Atkins diétáról?
2009. jún. 19. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
A zsír az zsír egyébként kisütve és a zsírt lecsöpögtetve néha belefér.
2009. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Figyi, engem nem zavar, hogy mit olvastál, de ha diétázol, akkor minden bizonnyal kövér vagy. Egész egyszerű fizika, hogyha többszörösen telített zsírokat fogyasztasz, mint amit a szalonna is tartalmaz, akkor kövér maradsz. Arról nem tehetek, hogy a Kiskegyed meg a hasonló színvonalú népbutító lapok leírják, hogy a Padödő lefogyott 3 kilót a hamburgertől, azt te el is hiszed...

Amíg nem vagy tisztában alapvető biológiai és dietetikai tényekkel, addig hogyan akarsz diétázni? Szalonnával?

Ha szénhidrátban szegény diétát csinálsz, akkor fogyassz több zsírt, de azok nehogy már bacon-ból származzon, hanem többszörösen telített zsírokból, mint például az olíva és a lenmagolaj.

2009. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok kövér, csak pár kg felesleg van rajtam. Másodszor pedig kímélj meg a baromságaidtól, és a bunkó beszólásaidtól, mert nem vagyok kíváncsi rájuk. Köszi!!!
2009. jún. 21. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen SZABAD enni! Tapasztalat. :) Hidd el,mert én is csináltam és mint már nagyon sok kérdésnél leírtam,h 2hét alatt -7kiló. Úgyhogy eheted.
2009. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De azért ne tömd magad vele :) Én tojást ettem csirke comb mell... meg néha kicsit zsírosabb vmit. De eheted,csak ne vidd túlzásba :) Sok sikert ;)
2009. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!