Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hány napi nem evéssel lehet...

Hány napi nem evéssel lehet elérni 15kg fogyást?

Figyelt kérdés
Azt hallottam 1 hónap is elég ahhoz, hogy valaki lefogyjon ennyit... Tényleg lehetséges?

2012. jún. 4. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Akkor meghalsz, te szerencsétlen.
2012. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Olyan 2 hét után már meghalsz, vagy minimum intenzívre kerülsz.
2012. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mpecsa válasza:

Remélem ezt csak teoretikusan kérdezed, és eszed ágában sincs megpróbálni !

Nézz szét a neten, a történelmi dokumentumokban, mi történt azokkal, akit egy hónapon át éheztettek.

Ne hidd, hogy ilyenkor csak a zsírtól szabadul az illető !

Vannak a szervezetben létfontosságú fehérjék, és ha nem eszel, ezt az izomfehérjékből kezdi pótolni a szervezeted.

Ekkor már átáll az anyagcseréd az éhezési állapotra, és rövid idő alatt életveszélybe kerülsz.

Megéri ?

2012. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Minek idegesítitek magatokat egy fake kérdésen? :P
2012. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

A szervezet egy nagyon okos es preciz 'gep', viszont ugy van osszerakva, hogy amint beall az ehinseg, azonnal elkezdi lebontani az izmokat. Vagyis a szervezet mindig elobb az izmot bontja le, mielott nekiallna a zsirnak.

A valasz igen, fogyni fogsz, rohamosan, hiszen az izom nehezebb mint a zsir, de eleg szarul is fogsz kinezni es valszeg korhazban kotsz ki....

2012. jún. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ügyesen csinálod, ne egyél ne igyál 2 hétig, és akkor alulról szagolhatod az ibolyát, miközben a dögbogarak leeszik az összes zsírt, húst összes szöveted. ÍG foghatsz akár 40 kg-t is.



Ha még ügyesebben csinálod, akkor elfelejted a hülyeséget miszerint a nem evéssel fogyhatsz!

Majd elkezdesz sportolni hetenként 3x, úszni , futni, tornázni, vagy túrázni, ezzel egy időben elhagyod az édességeket csipszet, Colát, stb-t. Elkezdesz enni sok sok zöldséget, főzeléket. Húst egyél hetenként 2x, csirke, csirkemájat, sertéskaraj stb. Igyál sok folyadékot, pl. vizet, teát, tejet. Egyél sokszor levest.

Ha ma elkezded, körülbelül 3-4 hét múlva elkezd lefele menni a mérleg mutatója, egy időben a tested izmosabb és formásabb lesz.

Nem tudsz csodát tenni, egy hónap alatt ez hosszabb folyamat! Csak légy kitartó!!!

2012. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 MELONE90 válasza:
Utolsó amit itt le írtál az jó! És egy nyári szünet alatt ezzel a módszerrel meg lehet szabadulni 20 kilótól ?:D
2012. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1 hónap olyan 3-8 kg.
2012. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
22%
Én kb 3-4 hónapig nem ettem, nem ittam és sikerült 30 kg-ot leadnom.
2012. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tojasleves válasza:

aki 3 hónapig nem eszik az már növény....

Enni okosan, mozogni rendszeresen. én a fordítottjával küzdök, de 3000 kcal-t be is túrok naponta, és hogy ne zsíros legyek edzek is minden nap.

beszélhetsz diedetikussal is

2012. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!