Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alkatot hogyan lehet...

Ilyen alkatot hogyan lehet elérni? (kép)

Figyelt kérdés

A testalkatom megvan hozzá, de a legnagyobb gond, hogy semmi izom nincsen rajtam. 3-4 kg zsírfelesleg az amitől jelenleg meg kéne szabadulnom, de akkor is csak eltűnik a zsír és löttyedt leszek. Mit tegyek hogy ilyen feszes idomokat érjek el?


A lábam, hasam, combom jelenleg is ilyen vastag, mint a képen, de az a baj hogy narancsbőrös. Mit tegyek? Futok és szálkásítóétrendet követek, de az nem elég.


[link]


22/l



2012. máj. 31. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Erőedzéssel tudod aktivizálni az izmaidat.
2012. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erőedzés, vagyis súlyzós edzés?
2012. máj. 31. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen. De nem az a lényeg, hogy mivel csinálod (súlyzó, saját testsúly, edzőgép), hanem a nagy terhelés. A terhelés akkor nagy, ha az adott gyakorlatot képtelen vagy kb. 20-nál többször egyhuzamban elvégezni. Az izomnöveléshez 8-12 ismétlést szoktak javasolni, ezalatt el kell fáradnia az adott izomcsoportnak.
2012. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor megfogadom a tanácsodat és beiktatok heti pár ilyen edzést is :)
2012. máj. 31. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Achillesz jol irta, ki kell farasztani az izmokat, attol fognak megnoni :)


Ja, es nem tudnak szamolni, szoval mindegy mennyit csinalsz, a lenyeg az intenzitas. Csinalj inkabb kevesebbet de nagyobb sullyal, vagy csinald lassabban. A lenyeg, hogy annyit, hogy ugy erezd, hogy tobbet mar nem tudsz.

Ilyenkor az izmaid "sokkot" kapnak es arra fognak torekedni, hogy megnoljenek, hogy legkozelebb mar jobban teljesitsenek. Kedves masnapos izomlazak elofordulhatnak, ilyenkor azt az izomcsoportot pihentesd es gyurj mashova.


En kb. 2 honapja csinalok komolyabb labgyaksikat (guggolas, labemeles, kitores stb) es a parom a legboldogabb, hogy milyen feszes lett a combom meg a popsim is megemelkedett. Persze latom az eredmenyt en is a tukorben es ez megjobban osztonoz, hogy folytassam.


itt van nehany gyaksi amik jo combit/popot csinalnak (bemelegites fontos!):


[link]


[link]


[link]


csinald lassan oket, addig amig ugy erzed nem megy tobb. ha a torna utan remegnek az izmaid az jo, akkor jol dolgoztal. (jah, igyal meg utana egy pohar vizet egy kiskanal szodabikarbonaval, egy csipet soval meg egy kanal cukorral (mezzel) es perceken belul helyrejossz es elmulik a remeges :)


sok sikert!

2012. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
edzések után vigyél be sok fehérjét ez nagyon fontos!csak így tud épülni az izom
2012. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fehérjére odafigyelek mindenképp!! Köszönöm a kimerítő választ, harmadik hozzászólónak!!! Sok ösztönzést kaptam. Első ilyen edzésem tegnap volt és olyan izomlázam van mindenhol :D Pedig bemelegítettem, lenyújtottam. Pihentetem egy napot, fehérjézek, aztán futok, és két nap után nekiugrok megint izomra edzeni :)))
2012. jún. 1. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
légyszi tegyetek fel ilyen gyakorlat linkeit
2012. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!