Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Tényleg nem ehetek 120gnal...

Tényleg nem ehetek 120gnal tobb szenhidratot?

Figyelt kérdés
Mar 1eve elhagytam a szenhidratot es zsirt a menumbol anorexias lettem kezeltek majd visszaestem most itt allok 177cmvel 48kgval es nem tudom hogyan tovább:( van olyan nap hogy CSAK natur csirkemellet eszem fel kilot elosztva el vagyok keseredve foleg mert a pulzusom nagyon alacsony lett (halalos) mit csinaljak hogy az rendezodjon szenhidratot is ehessek es ne hizzak vissza
2012. dec. 9. 22:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A hízás elkerülhetetlen ebben az esetben. Azt kell eldöntened, akarsz e élni.


Vagy elfogadod, hogy valamennyit hízni fogsz, de majd egy idő múlva beáll rendesen az anyagcseréd, vagy pedig tovább folytatod ezt az életmódot, és halál. Más lehetőség nincs.


Sportolj, attól jó kedved lesz és formálja is az alakodat.

2012. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
2012. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha követed azt amit előbb linkeltem fel fogsz dobni 1-2 kilót viszont nem tudsz elhízni rajta.Lehetetlen.Majd beáll a tested a kellő súlyára.Gondolj bele, hány embert ismersz aki gyümölcsevéstől hízott el?
2012. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szénhidrát csökkentés teljesen érthető.

De mi ez a zsír elhagyás? Eleve, a kieső szénhidrátot zsírral pótolom, nem?

Más részt.. ha elég zöldséget és húst ettél.. akkor mi a probléma?

Az anorexia nervosa az mentális zavar, biztos van köze táplálkozáshoz.. akkor egy táplálkozási szakértőhöz kell menni, aki ismeri a betegséged energetikai hátterét és olyan ételeket ajánl, amik ezen az állapoton segítenek. Vagy még trükkösebbet írok: pszichológushoz.


De hogy mi baj volt a zsírral, illetve miért fogytál vagy milyen probléma volt a csirkemellel.. nyilván zöldséggel etted (hiszen nem ketogéneztél, akkor zsírt ettél volna). Hústól és zöldségtől pedig biztos nem kerültél ilyen állapotba.

2012. dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hogy napi kevesebb mint ezer kcalt vittem be a szervezetembe a hussal es a zoldseggel.. Nem ketogeneztem ez nem egy dieta az internetrol... En dietam... Csak es kizarolag feherje... Mindenesetre megneztem a youtube videot ez most kicsit inspiral hogy kezdjek bele a recoverybe?:)
2012. dec. 10. 00:42
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Freelee tv? tha raw bitc.

Csak azért mert egy brit/amerikai jelentéktelen nőcske fantasztikus evési problémákkal küzdött, még nem ért a táplálkozáshoz.


Áh, mindegy kicsit szájtépésnek, billentyű koptatásnak érzem az egészet.. miért nem eszel annyi húst és zöldséget, hogy jóllakjál? És miért a legszárazabb, legdrágább húst (csirkemell) eszed, amikor olcsóbban kapsz tarját, lapockát, darált húst.. olcsóbb, zsírosabb, finomabb. Valaki éhezik, meg nincs pénze, valaki nem eszik, mert 1000 kalória az olyan bűvös határ.. : /

Komolyan nem hiszem el, biztos a Gyurcsányék miatt van, vagy már nem ők kormányoznak?

2012. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%

Tápi te egy elméleti álomvilágban élsz.Szép és jó amit mondasz, de csak betegséget szül.Legyen az fizikai vagy pszichológiai, mint a kérdezőé.Ez a hülye életmód is segített neki abban hogy belekerüljön ebbe az ördögi körbe amiről fogalmad sincs.Ne akarj anorexiásnak tanácsod adni ha nem tudod miről van szó, nem élted még át (remélem nem is fogod).


Kérdező:Mindenképp ajánlom a program elkezdését és tudom hogy nagyon nehéz lesz annyit megenni amit ajánl de nézz rá azokra akik csinálják.Rengeteget esznek és a súlyuk tökéletes, mert ha jól eteted a tested tudja hány kilónak is kell lennie.Minél tovább éhezteted magad annál rosszabb és ha eljutsz egy szintre tényleg egy falattól is hízni fogsz.A program lényege hogy megtanítod a tested arra hogy mindig kap elég kaját, semmit sem kell raktároznia.Van egy fórumuk is ahol lehet beszélgetni a többi gyümölcsmániással, tök jó fejek és megértők.Ott is kérhetsz tanácsot és tuti segítenek elkezdeni is.


Voltam én is hasonló helyzetben, enyhe anorexiából majdnem átmentem bulémiába, de pont sikerült rátalálni Freeleere és Durianriderre.Azóta felszedtem 2 kilót és tartom a súlyom (persze az a 2 kiló nem látszik).Plusz elkezdtem edzőterembe járni és iszonyat jó érzés, tényleg eredményes az étrend, még izmot is lehet rajta építeni (lehet valamennyi izom is lenne abban a 2 kilóban?).Persze nem olyan gyorsan mintha hormonnal teli kajákat ennél.


Csak hangsúlyozni tudom, neked napi 3000 kalória minimum!Ha egyszer meglátod a fényt és nem fogsz félni rájössz hogy milyen iszonyat jó ilyen sokat enni és mások arcába röhögni a tökéletes alakoddal. :)

2012. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Banán?

Te vagy az :)

2012. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mi a forum cime?
2012. dec. 10. 19:49
 10/28 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!