Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 10 kg feleslegem van. Ennek...

10 kg feleslegem van. Ennek értelmében megfelelő az Atkins diéta?

Figyelt kérdés
Sok fogyókúrát kipróbáltam, elolvastam, stb. De nem igazán sikerült eddig a fogyás. :( Viszont az Atkins-ben az a jó, hogy ehetek normálisan. Ha "csak" 10 kiló plusz van rajtam, jó ez a diéta? Ha tudtok jobbat, szívesen várom. :)
2008. aug. 17. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Én a helyedben nem Atkins diétáznák... nagyon egészségtelen :S

Helyette sportolj jóval intenzívebben, hetente többször. Ha főleg csak zöldségeket és növényi alapanyagokat(köles, hajdina, barna rizs, zabpehely, teljesörlésű tönköly kenyér, hüvelyesek - bab, borsó, lencse - és némi olajon magvak) eszel tuti fogysz. És jól lakhatsz ITT is :D Abban az esetben ha a napi étkezésed MIN. 50-60% a zöldség és gyümölcs, nyersen.

2008. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rolcsy válasza:
53%

10 kg pluszra ajánlok pár gyakorlatot


hasprés, vagy felülés naponta kezdve 10-el, és 5-ösével növelve, minden 5. nap pihenő


tavasszal kezdetét veheti az " elhívom a kedves ismerősöm egy kis futásra", ez lehet egy park körül, vagy bárhol, akár csak a boltig is, és vissza

ilyenkor a szervezet annyit dolgozik, hogy a fogyasztott ételt, és zsírt éget, viszont csak folyadékot igényel jobban


bármilyen sport űzésekor egy kis ugrálás ha éppen fázol, ha nem, akkor kis terpeszállásba jobbra-balra dülöngélés, kicsit hülyén néz ki, de javítja a vérkeringést, és lábizmot erősít


tudnék még milliónyi ötletet írni, de kevés az időm :( valakinek kérdése van, vegyen fel msn-re


rolo7656@gmail.com

2009. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!